Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-11-22
,
T.o.m.: 2020-12-01
,
Tävling: 2008-11-22 Arlabuggen 2008

Row 1 - 50 av 311
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-11-22,
T.o.m.: 2020-12-01,
Tävling: 2008-11-22 Arlabuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag William Gillberg & Helen Ryman DTC 1  / 20 3  / 3 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 2  / 20 2  / 2 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 3  / 20 1  / 5 Preliminär
Granska lag Sebastian Lignell & Sofie Johnsson VBO 4  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Amanda Hedman DKB 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 6  / 20 -  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 7  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO 8  / 20 -  / 3 Preliminär
Granska lag Philip Lundström & Lydia Uusitalo VBO 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 9  / 20 -  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Folmanis & Elvira Olsson VBO 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Yngve & Annie Melin VBO 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 13  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR 14  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Andersson & Emilia Apelskog SKR 15  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Madelen Andersson MBM 16  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Eriksson & Cathrine Elbe VBO 17  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Rådström & Ellen Apelskog SKR 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Lindberg & Selma Ophus SKR 20  / 20 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Jonathan Heinhagen & Linnéa Bergman JSDK 1  / 15 3  / 3 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 2  / 15 2  / 6 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 3  / 15 1  / 5 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 4  / 15 1  / 1 Preliminär
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 5  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Svensson & Sandra Svensson SOG 6  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO 7  / 15 -  / 3 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 8  / 15 -  / 3 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson PORT 8  / 15 -  / 4 Preliminär
Granska lag Robert Svensson & Linnéa Adamsson MDDN 10  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 10  / 15 -  / 3 Preliminär
Granska lag Samuel Johansson & Martina Gärdh LBH 12  / 15 -  / 1 Preliminär
Granska lag Eigil Hansen & Amanda Andersson CAN / SOG 13  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 15  / 15 -  / 3 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 1  / 10 3  / 13 Preliminär
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 2  / 10 2  / 9 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 4  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 5  / 10 -  / 6 Preliminär
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 6  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 8  / 10 -  / 2 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 9  / 10 -  / 2 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Mattias Scheller & Linnéa Ståhl VBGSK 2  / 14 2  / 7 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 3  / 14 1  / 2 Preliminär
Granska lag Max Angeling & Felicia Ödegård DKM 4  / 14 1  / 3 Anmäld
Granska lag David Malmback & Rebecka Ohlsson AXET 5  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Daniel Olofsson & Petra Kumlin WETT 6  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Ludwig Isaksson & Maja Åleheim SPIR 7  / 14 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-01 E-post info@dans.se