Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-12-07
,
T.o.m.: 2021-05-06
,
Tävling: 2008-12-07 Karlstadsbuggen 2008

Row 1 - 50 av 231
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-12-07,
T.o.m.: 2021-05-06,
Tävling: 2008-12-07 Karlstadsbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Granska lag Albin Höglind & Moa Hansson RS 2  / 13 2  / 2 Anmäld
Granska lag Dennis Björklind & Mikaela Johnson NOSD 3  / 13 1  / 6 Preliminär
Granska lag William Gillberg & Helen Ryman DTC 4  / 13 1  / 4 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 5  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 6  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 7  / 13 -  / 2 Preliminär
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 8  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Andrea Bergstrand ENA 9  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Fredrik Sonesson & Ellen Söder RS 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Ziemann & Robyn Sundman RS 12  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ruben Ljunggren & Hanna Källsvik VKB 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF S  / 13 -  / 4 Struken
Granska lag Fredrik Andersson & Märta Wässman ENA S  / 13 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 1  / 7 3  / 4 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 2  / 7 2  / 6 Preliminär
Granska lag Viktor Johansson & Josephine Nilsson ENA 3  / 7 1  / 3 Anmäld
Granska lag James Lindeberg & Sandra Jonasson ENA 4  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mikael Fogelberg & Natalie Hardevid ENA 4  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 7  / 7 -  / 3 Preliminär
Granska lag Sebastian Liljedal & Hanna Romelin MORA S  / 7 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 1  / 8 3  / 4 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 2  / 8 2  / 5 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 3  / 8 1  / 3 Preliminär
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 4  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 5  / 8 -  / 6 Preliminär
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 6  / 8 -  / 3 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 8  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA S  / 8 -  / 2 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 1  / 11 3  / 7 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 2  / 11 2  / 5 Preliminär
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 3  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 4  / 11 1  / 3 Preliminär
Granska lag Pontus Palm-Porth & Annie Johansson RS 5  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Rundström & Melinda Thorström DBB 6  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Henrik Persson & Elina Carlsson DTC 7  / 11 -  / 3 Preliminär
Granska lag Jörgen Carlsson & Caroline Mattsson ENA 7  / 11 -  / 2 Anmäld
Granska lag Oliver Gruber & Amanda Westerberg ENA 7  / 11 -  / 2 Anmäld
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 10  / 11 -  / 3 Anmäld
Granska lag Anton Olsson & Josefin Pettersson-Bergman MAR 10  / 11 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag Odin Willig & Emma Klarqvist PORT 1  / 13 3  / 7 Preliminär
Granska lag Anton Eriksson & Ida Hansson RS 2  / 13 2  / 7 Anmäld
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 3  / 13 1  / 5 Preliminär
Granska lag Jerry Dreifaldt & Emma Svennberg MÄLAR 4  / 13 1  / 5 Preliminär
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 5  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anton Evensson & Sofia Magnusson DBB 6  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Josefsson & Jennifer Reitmaier LBH 7  / 13 -  / 2 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-06 E-post info@dans.se