Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-06-28
,
T.o.m.: 2021-05-07
,
Tävling: 2008-06-28 Jordgubbsbuggen 2008

Row 1 - 50 av 65
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-06-28,
T.o.m.: 2021-05-07,
Tävling: 2008-06-28 Jordgubbsbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Daniel Thuresson & Natalie Karlsson VKB 1  / 10 3  / 3 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 2  / 10 2  / 2 Preliminär
Granska lag Oscar Åbrook & Elina Bergholtz SKR 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 4  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Andersson & Emilia Apelskog SKR 5  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ida Hyllenstrand & Julia Bergmanson SKR 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elin Jern & Rebecca Moisio SKR 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Rådström & Ellen Apelskog SKR 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 1  / 16 3  / 3 Preliminär
Granska lag Linus Hermansson & Lovisa Kindemark MBM 2  / 16 2  / 3 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson MBM 4  / 16 1  / 3 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson MBM 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 6  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Elin Hansson VKB 7  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson MBM 7  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 7  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 10  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Angelica Thuresson VKB 11  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 12  / 16 -  / 3 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 12  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 12  / 16 -  / 4 Preliminär
Granska lag Victor Kindemark & Rebecca Siljeberg MBM 12  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Fahlgren & Izabellé Fahlgren VSB S  / 16 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 1  / 3 1  / 6 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Matilda Lindh Klarqvist MBM 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 2  / 9 2  / 2 Preliminär
Granska lag Hampus Thorsen & Matilda Carlsson MBM 4  / 9 -  / 2 Preliminär
Granska lag Tommy Falk & Jennifer Andersson VSB 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Abrahamsson & Amelie Abrahamsson BDF 7  / 9 -  / 3 Preliminär
Granska lag Carl-Johan Fåglefelt & Elsa-Marie Fåglefelt VSB 7  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson MBM 9  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB D  / 9 -  / 0 Diskvalificerad
Dubbelbugg Barn E / Ungdom E
Granska lag Herman Wahlgren, Emma Ringh & Ida Ågestedt AXET 2  / 7 2  / 4 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg, Hilma Svantesson & Ida Hallberg AXET 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Johansson, Anna Abrahamsson & Lovisa Kindemark MBM 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Fahlgren, Izabellé Fahlgren & Sara Radovanovic VSB 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Dubbelbugg Ungdom D
Granska lag Odin Willig, Emma Klarqvist & Matilda Carlsson MBM 1  / 3 1  / 2 Preliminär
Granska lag Tommy Falk, Emelie Lindstrand & Jennifer Andersson VSB 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar, Amelie Abrahamsson & Therese Fredriksson BDF 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Vuxen
Granska lag Johannes Lindh & Ronja Koskinen SOG / CAN 1  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Billy Johansson & Elizabeth Lindström DBB / VSB 2  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Arvidsson & Linda Canamell DKB 4  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Everborn & Sara Holmberg BDF / DKB 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Brolin & Anna Rydh DKB 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Rönnbrant & Johanna Johansson VSB 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Björklund & Julia Kedner VSB 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonatan Lindh & Caroline Almgren SOG / CAN 9  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Berghäll & Lisa Holmberg DKB 9  / 16 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-07 E-post info@dans.se