Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-02-21
,
T.o.m.: 2020-11-25
,
Tävling: 2009-02-21 Slättabuggen 2009

Row 1 - 50 av 211
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-02-21,
T.o.m.: 2020-11-25,
Tävling: 2009-02-21 Slättabuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 1  / 17 3  / 6 Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Ralf Arvidsson & Eva-Lena Vänerby DBB 1  / 11 3  / 3 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 2  / 17 2  / 4 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Angelica Siegerstam-Andersson MBM 3  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 4  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 5  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 6  / 17 -  / 3 Preliminär
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 7  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 8  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ida Hyllenstrand & Julia Bergmanson SKR 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Axel Assmundsgård & Karin Lewenstedt VSB 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Rådström & Ellen Apelskog SKR 13  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Hanna Källsvik VKB 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Amanda Forsblad VKB 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hannes Persson & Stina Österberg VSB 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Persson & Sofia Andersson VSB 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT S  / 17 -  / 2 Struken
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR S  / 17 -  / 0 Struken
Bugg 35+ B
Granska lag Peter Röjd & Diana Norrman DBB S  / 11 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Adam Söderblom & Ida Ågestedt AXET 1  / 19 3  / 3 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Ida Sandberg DTC 2  / 19 2  / 2 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 3  / 19 1  / 6 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Elin Hansson VKB 4  / 19 1  / 4 Preliminär
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 5  / 19 -  / 4 Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Tommy Ogfelt & Janni Olsson DBB 5  / 21 1  / 4 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 6  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 7  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Thuresson & Angelica Thuresson VKB 8  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 9  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 9  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 11  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 11  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 11  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Anton Carlsson & Wilma Carlsson JSDK 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Lindberg & Selma Ophus SKR 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 16  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 16  / 19 -  / 4 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF S  / 19 -  / 3 Struken
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag David Malmback & Rebecka Ohlsson AXET 1  / 12 3  / 5 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 2  / 12 2  / 6 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 3  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT 4  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 5  / 12 -  / 4 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 6  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Timothy Williams & Thilda Andersson BLÅA 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson PORT 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-25 E-post info@dans.se