Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-02-28
,
T.o.m.: 2021-02-25
,
Tävling: 2009-02-28 EBBA-Quppen 2009, lördag

Row 1 - 50 av 227
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-02-28,
T.o.m.: 2021-02-25,
Tävling: 2009-02-28 EBBA-Quppen 2009, lördag

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 1  / 11 3  / 3 Anmäld
Bugg Vuxen C
Granska lag Peter Hjelm & Ebba Eriksson DDK / FSÖ 1  / 22 3  / 5 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Jonas Grentzelius & Emma Andersson LBRR / LSDK 2  / 11 2  / 2 Preliminär
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 3  / 11 1  / 1 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 4  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 5  / 11 -  / 1 Anmäld
Granska lag Linus Pettersson & Hilda Eriksson ENA 6  / 11 -  / 3 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 7  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lukas Wahlund & Sanna Jensen ENA 7  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Sundberg & Maja Engström MAR 7  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Isak Pettersson & Isabelle Fredriksson MÄLAR 10  / 11 -  / 0 Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Peter Holst & Sara Lönnström ENA 15  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Olovsson & Elinor Boström NSW 18  / 22 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 1  / 12 3  / 7 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Ida Sandberg DTC 2  / 12 2  / 4 Preliminär
Bugg 35+ C
Granska lag Sten Svangren & Monica Carlsson NSW / BDK 2  / 9 2  / 2 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Mikael Hedin & Louise Ljungström DDK 3  / 12 1  / 2 Anmäld
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 5  / 12 -  / 3 Preliminär
Bugg 35+ C
Granska lag Peter Nylund & Ann-Charlotte Swing Rohlin DDK 5  / 9 -  / 5 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Carl Jacobsson & Felicia Larsson LBRR 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Johansson & Josephine Nilsson ENA 7  / 12 -  / 3 Anmäld
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 8  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Christoffer Lindeborg & Saga Jansson ENA 9  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Hansson & Mathilda Landell MAR 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Svärd & Frida Andersson LAD 10  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag Dennis Björklind & Mikaela Johnson NOSD D  / 12 -  / 0 Diskvalificerad
Bugg Barn D
Granska lag Johannes Källstad & Emma Lindvall MÄLAR 2  / 9 2  / 2 Preliminär
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 4  / 9 -  / 3 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 5  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Josefine Ihrsén ENA 5  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 9  / 9 -  / 2 Anmäld
Bugg Vuxen D
Granska lag Thomas Engman & Cecilia Lindwall NSW 20  / 27 -  / 0 Anmäld
Granska lag Niklas Sargénius & Kristina Landahl NSW 24  / 27 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dominic Rivas & Elin Igelström NSW S  / 27 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 1  / 9 3  / 4 Preliminär
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 3  / 9 1  / 1 Preliminär
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 4  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 5  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anton Olsson & Josefin Pettersson-Bergman MAR 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 7  / 9 -  / 3 Anmäld
Granska lag Christoffer Jansson & Elin Barth LAD 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jörgen Carlsson & Caroline Mattsson ENA 9  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Daniel Sving & Louise Ljungström DDK S  / 9 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 1  / 6 2  / 6 Anmäld
Granska lag Ludwig Andersson & Lena Magnusson LAD 2  / 6 1  / 2 Preliminär
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 3  / 6 -  / 1 Anmäld
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-25 E-post info@dans.se