Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-03-14
,
T.o.m.: 2021-02-25
,
Tävling: 2009-03-14 Hedemorabuggen 2009

Row 1 - 50 av 255
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-03-14,
T.o.m.: 2021-02-25,
Tävling: 2009-03-14 Hedemorabuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Granska lag Isak Pettersson & Isabelle Fredriksson MÄLAR 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 6  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 7  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 8  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 9  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Henrik Källman & Emma Pettersson ENA 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Amelie Gustavsson & Elvira Lindsnäs HED 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Johansson & Erika Friberg OLAND 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 1  / 14 3  / 3 Preliminär
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 3  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Gustav Tyskling & Beatrice Ovesson MÄLAR 4  / 14 1  / 3 Preliminär
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 5  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 6  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joakim Svärd & Frida Andersson LAD 7  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 8  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Caesar Wahlberg & Jenny Orjala HED 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Hedin & Louise Ljungström DDK 10  / 14 -  / 2 Anmäld
Granska lag Rasmus Hansson & Mathilda Landell MAR 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linnea Hoffstedt & Linnéa Landin NOSD 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Matilda Landenberg & Therse Hinders-Wiklund HED 14  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD S  / 14 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 1  / 9 3  / 6 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 2  / 9 2  / 2 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Josefine Ihrsén ENA 4  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 5  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 7  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Johannes Källstad & Emma Lindvall MÄLAR 9  / 9 -  / 2 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH 1  / 9 3  / 4 Preliminär
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 2  / 9 2  / 6 Preliminär
Granska lag Per Näslund & Hanna Söderkvist ÖBRK 3  / 9 1  / 1 Preliminär
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 4  / 9 -  / 3 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Bodin & Amanda Westerberg ENA 6  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Jansson & Elin Barth LAD 9  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Olsson & Josefin Pettersson-Bergman MAR S  / 9 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Fredrik Frenning & Madelene Svanbäck MAR 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Andersson & Lena Magnusson LAD 3  / 3 -  / 2 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Johan Lundin & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 1  / 14 3  / 4 Preliminär
Granska lag Henrik Persson & Elina Carlsson DTC 2  / 14 2  / 2 Preliminär
Granska lag Max Angeling & Felicia Ödegård DKM 3  / 14 1  / 1 Anmäld
Granska lag Max Hummelgård & Martina Sjöö HED 4  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Christopher Eriksson Williams & Anna Holknekt MORA 5  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jonathan Lingman & Amanda Fredriksson BLÅA 6  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Pontus Palm-Porth & Annie Johansson RS 6  / 14 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-25 E-post info@dans.se