Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-03-22
,
T.o.m.: 2021-05-15
,
Tävling: 2009-03-22 Smébuggen 2009

Row 1 - 50 av 276
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-03-22,
T.o.m.: 2021-05-15,
Tävling: 2009-03-22 Smébuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag William Wikström & Emmy Engström ÄDD 1  / 19 3  / 8 Preliminär
Granska lag Isak Pettersson & Isabelle Fredriksson MÄLAR 2  / 19 2  / 2 Preliminär
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 3  / 19 1  / 4 Preliminär
Granska lag Axel Jonsson & Ellen Dalemo DKM 4  / 19 1  / 1 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 5  / 19 -  / 5 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 6  / 19 -  / 2 Anmäld
Granska lag Fabian Pettersson & Amanda Trobell ENA 7  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Linus Pettersson & Hilda Eriksson ENA 7  / 19 -  / 4 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 9  / 19 -  / 1 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 10  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 10  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 10  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Ökvist & Lisa Lundström ÄDD 13  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hampus Brunnström & Frida Brunnström ALT 14  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Michel Kalel & Wilma Hasselgren DKM 17  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Carlsson & Elin Pettersson MAR 18  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Eklund & Emma Keränen DKM 18  / 19 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 1  / 13 3  / 6 Preliminär
Granska lag Kristoffer Sund & Ida Nilsson LBS 2  / 13 2  / 4 Preliminär
Granska lag Adam Klaar & Rebecca Jakobsson LBRR 3  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Carl Jacobsson & Felicia Larsson LBRR 4  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 6  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Torbidoni & Viktoria Olsson RR 6  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gustav Tyskling & Beatrice Ovesson MÄLAR 6  / 13 -  / 3 Preliminär
Granska lag Fredrik Sonesson & Ellen Söder RS 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 11  / 13 -  / 3 Preliminär
Granska lag Linnea Hoffstedt & Linnéa Landin NOSD 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Svärd & Frida Andersson LAD S  / 13 -  / 2 Struken
Granska lag Viktor Johansson & Josephine Nilsson ENA S  / 13 -  / 5 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 1  / 9 3  / 9 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 2  / 9 2  / 6 Preliminär
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 3  / 9 1  / 3 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Josefine Ihrsén ENA 4  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 5  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Johannes Källstad & Emma Lindvall MÄLAR 6  / 9 -  / 2 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 7  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 8  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 9  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA S  / 9 -  / 4 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Granska lag Simon Bodin & Amanda Westerberg ENA 2  / 13 2  / 4 Anmäld
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 3  / 13 1  / 4 Anmäld
Granska lag Per Näslund & Hanna Söderkvist ÖBRK 4  / 13 1  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 5  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 6  / 13 -  / 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-15 E-post info@dans.se