Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-04-05
,
T.o.m.: 2020-11-25
,
Tävling: 2009-04-05 Uddevallabuggen 2009

Row 1 - 50 av 314
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-04-05,
T.o.m.: 2020-11-25,
Tävling: 2009-04-05 Uddevallabuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Ludwig Hansson & Angelica Siegerstam-Andersson MBM 1  / 17 3  / 6 Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Ralf Arvidsson & Eva-Lena Vänerby DBB 1  / 11 3  / 6 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Pontus Svensson & Amanda Forsblad VKB 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 4  / 17 1  / 5 Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Peter Röjd & Diana Norrman DBB 4  / 11 1  / 2 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 5  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 6  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Höglind & Moa Hansson RS 7  / 17 -  / 2 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 8  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Malte Bergman & Linnéa Olsson VBGSK 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Josefine Kvistrum MBM 9  / 17 -  / 2 Preliminär
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Hanna Källsvik VKB 15  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 15  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Bobby Hedin & Moa Hylland VKB 17  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR S  / 17 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Daniel Thuresson & Angelica Thuresson VKB 2  / 12 2  / 6 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 3  / 12 1  / 5 Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Tommy Ogfelt & Janni Olsson DBB 3  / 17 1  / 5 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 4  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 5  / 12 -  / 3 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 7  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 8  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Viktor Johansson & Josephine Nilsson ENA 8  / 12 -  / 5 Anmäld
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Henrik Tollesson & Matilda Lindh Klarqvist PORT 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Kolmodin & Emma Svärd LBH 12  / 12 -  / 0 Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Eric Andersson & Karin Nilsson DBB 12  / 17 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Tim Backman Torpegård & Ida Sandberg DTC S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Sebastian Lignell & Sofie Johnsson VBO S  / 12 -  / 2 Struken
Granska lag William Stridsberg & Pernilla Lundh BDF S  / 12 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 1  / 5 2  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 2  / 5 1  / 2 Preliminär
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 3  / 5 -  / 2 Anmäld
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 4  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 5  / 5 -  / 1 Anmäld
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT S  / 5 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Emil Melkersson & Matilda Andersson VBO 1  / 20 3  / 8 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 2  / 20 2  / 2 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Elin Hansson VKB 3  / 20 1  / 3 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT 4  / 20 1  / 4 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 6  / 20 -  / 3 Preliminär
Granska lag Simon Bodin & Therese Sandberg ENA 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 8  / 20 -  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 9  / 20 -  / 3 Anmäld
Granska lag Kevin Olsson & Julia Nilsson VOLL 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson PORT 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-25 E-post info@dans.se