Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-04-18
,
T.o.m.: 2020-12-01
,
Tävling: 2009-04-18 Munkbuggen 2009

Row 1 - 50 av 343
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-04-18,
T.o.m.: 2020-12-01,
Tävling: 2009-04-18 Munkbuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Pontus Svensson & Amanda Forsblad VKB 1  / 18 3  / 5 Preliminär
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 2  / 18 2  / 7 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 3  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 4  / 18 1  / 1 Preliminär
Bugg Vuxen A
Granska lag Christian Olausson & Annika Olsson DBB 4  / 9 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 5  / 18 -  / 1 Preliminär
Bugg Vuxen A
Granska lag Per Andersson & Angelica Törngren DBB 5  / 9 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Albin Höglind & Moa Hansson RS 6  / 18 -  / 2 Anmäld
Granska lag Henrik Edlund & Sanna Johansson VKB 7  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Josefine Kvistrum MBM 8  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 8  / 18 -  / 5 Preliminär
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 10  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Folmanis & Elvira Olsson VBO 11  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Ida Hyllenstrand & Julia Bergmanson SKR 11  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Johansson & Mathilda Råman LBH 13  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 14  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 15  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Alvin Karlsson & Hilda Karlsson BLÅA 17  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 18  / 18 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 1  / 19 3  / 4 Preliminär
Bugg 35+ A
Granska lag Ralf Arvidsson & Eva-Lena Vänerby DBB 2  / 13 2  / 2 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 3  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 5  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 6  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 7  / 19 -  / 4 Preliminär
Granska lag Henrik Tollesson & Matilda Lindh Klarqvist PORT 7  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 9  / 19 -  / 5 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 9  / 19 -  / 3 Anmäld
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 11  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Ledel & Emma Edvinsson LBH 11  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 13  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 13  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 15  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO 15  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Kristoffer Eriksson & Cathrine Elbe VBO 18  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Kolmodin & Emma Svärd LBH 18  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag William Gillberg & Helen Ryman DTC S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET D  / 19 -  / 0 Diskvalificerad
Bugg Barn D
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Mårtensson & Linn Mårtensson BLÅA 2  / 4 -  / 2 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Jonas Andersson & Sanna Naumanen DFE 2  / 18 2  / 3 Anmäld
Bugg Barn D
Granska lag Ludwig Hansson & Angelica Siegerstam-Andersson MBM 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Erik Lindberg & Anna Larsson RS 12  / 18 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn D
Granska lag Daniel Hansson & Elin Hansson VKB S  / 4 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT 1  / 19 3  / 7 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Elin Hansson VKB 2  / 19 2  / 5 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 3  / 19 1  / 2 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 4  / 19 1  / 4 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-01 E-post info@dans.se