Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Inkluderad
,
Datum: 2009-04-18
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2009-04-18 Björkstabuggen 2009

Row 1 - 50 av 226
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Inkluderad,
Datum: 2009-04-18,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2009-04-18 Björkstabuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Jesper Karlsson & Thilda Nilsson SDK 1  / 13 3  / 5 Preliminär
Granska lag Elias Forss & Hanna Sundbom LBS 2  / 13 2  / 2 Preliminär
Granska lag Philip Björmsjö & Josefine Ragnarsson FLBS 3  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag William Sjöberg & Agnes Granberg UDI 4  / 13 1  / 1 Anmäld
Granska lag Gustav Beckenäs & Tilde Lindvall LBS 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Teodor Tegelström & Filippa Rådström FLBS 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Sehlstedt & Julia Nilsson SDK 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Beckenäs & Lina Kröger LBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Beyer & Emma Brander FLBS 9  / 13 -  / 3 Preliminär
Granska lag Celina Hedström & Wilma Lindberg UDI 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Brunnström & Frida Brunnström ALT 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Viktor Edlund & Emelie Steen UDI 12  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Amanda Lindmark & Angelica Lindmark SDK 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 1  / 12 3  / 8 Anmäld
Granska lag Elias Sandström & Julia Sandberg UDI 2  / 12 2  / 3 Anmäld
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 3  / 12 1  / 5 Anmäld
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 4  / 12 1  / 1 Anmäld
Granska lag Gustav Wass & Frida Westergren UDI 5  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jennie Burman & Natalie Ljungholm SDK 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Sundberg & Emma Lundqvist LBS 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Pålsson & Evelina Jakobsson UDI 7  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Isaksson-Westermark & Fanny Johansson SDK 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Sehlstedt & Fanny Burman SDK 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Ahlmark & Hanna Brunnström ALT 11  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Aron Glas & Cassandra Karlsson UDI 12  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Manne Segerlund & Linnea Johansson LBS S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Artur Persson & Rebecka Östlund FLBS S  / 12 -  / 1 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 1  / 4 1  / 1 Anmäld
Granska lag Johan Wass & Elina Green UDI 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 4  / 4 -  / 7 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 1  / 7 3  / 3 Anmäld
Granska lag Per Näslund & Hanna Söderkvist ÖBRK 2  / 7 2  / 4 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 4  / 7 -  / 4 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 1  / 5 2  / 7 Preliminär
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 2  / 5 1  / 1 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 3  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Judith Grahn ÄDD 4  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 5  / 5 -  / 2 Anmäld
Bugg Junior D
Granska lag Johan Lundin & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 1  / 9 3  / 7 Preliminär
Granska lag Philip Granat & Isabelle Jonsson ALT / TROLL 2  / 9 2  / 5 Anmäld
Granska lag Alex Westergren Meucci & Emma Lindström UDI 3  / 9 1  / 2 Anmäld
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 4  / 9 -  / 1 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 5  / 9 -  / 3 Preliminär
Granska lag Arvid Lidvall & Victoria Åsberg ÖBRK 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Björnholt & Ellinor Jonsson UDI 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se