Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-05-09
,
T.o.m.: 2020-12-01
,
Tävling: 2009-05-09 JönköpingsTrofén 2009

Row 1 - 50 av 384
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-05-09,
T.o.m.: 2020-12-01,
Tävling: 2009-05-09 JönköpingsTrofén 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Arianit Krasniqi & Vilma Roxenrot DKB 1  / 20 3  / 3 Preliminär
Granska lag Pontus Folmanis & Elvira Olsson VBO 2  / 20 2  / 4 Preliminär
Granska lag Hampus Georgsson & Ebba Jansson HSDK 3  / 20 1  / 3 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 4  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Oscar Löfgren & Louise Henningsson SPIR 6  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 7  / 20 -  / 5 Preliminär
Granska lag Marcus Joelsson & Lisa Skattberg DKB 8  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Nilsson & Filippa Lange SPIR 8  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Karlsson & Annie Waldener JDC 10  / 20 -  / 2 Preliminär
Granska lag Dennis Johansson & Mathilda Råman LBH 10  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alvin Karlsson & Hilda Karlsson BLÅA 10  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Berling & Pia Andersson CAN 10  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 14  / 20 -  / 3 Preliminär
Granska lag Kevin Sellén & Rakel Hallberg DKB 15  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Johansson & Beatrice Hämberg DBB 16  / 20 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Olle Gustafsson & Emma Torstensson VADK / LSDK 17  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wilhelm Jönne & Wilma Bertilsson LBH 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Moa Hylland VKB 19  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Malte Bergman & Linnéa Olsson VBGSK 19  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Teo Wågesson & Moa Wågesson HSDK S  / 20 -  / 3 Struken
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH S  / 20 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Adam Klaar & Rebecca Jakobsson LBRR 1  / 23 3  / 4 Preliminär
Bugg 35+ A
Granska lag Bert Olausson & Britt Olausson SPIR 1  / 44 3  / 86 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Daniel Karlsson & Emilia Karlsson SPIR 2  / 23 2  / 2 Anmäld
Bugg 35+ A
Granska lag Claes Bergström & Ann-Catrin Bergström DFE 2  / 44 2  / 93 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 3  / 23 1  / 5 Preliminär
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 4  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Carl Jacobsson & Felicia Larsson LBRR 5  / 23 1  / 2 Preliminär
Granska lag David Johansson & Linnea Gustafsson DKSS 6  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 7  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Felix Nicklasson & Michelle Melander LBH 8  / 23 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ A
Granska lag Jan Arvidsson & Marie Arvidsson SPIR 8  / 44 -  / 1 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Isak Hagård & Frida Hagård HABO 9  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO 10  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 10  / 23 -  / 3 Preliminär
Granska lag Max Eliasson & Emmy Eriksson LBH 10  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Fredrick Grundström & Alexandra Carlsson LBH 13  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Amanda Hedman DKB 14  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Carlsson & Wilma Carlsson JSDK 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 15  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Benjamin Hagård & Emelie Wåhlin HABO 17  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Parbäck & Maria Kruglyak JDC 18  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Lindström & Frida Gustafsson VADK 19  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Heidenfors & Amanda Hahlin JDC 19  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Jebens & Erica Jebens CAN 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ales Stafeichuk & Ellen Johansson DKSS 22  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Eriksson & Cathrine Elbe VBO 22  / 23 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ A
Granska lag Claes Lundin & Ann-Christin Lundin ÖDF 37  / 44 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET S  / 23 -  / 0 Struken
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-01 E-post info@dans.se