Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-05-09
,
T.o.m.: 2021-02-24
,
Tävling: 2009-05-09 Scheelebuggen 2009

Row 1 - 50 av 228
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-05-09,
T.o.m.: 2021-02-24,
Tävling: 2009-05-09 Scheelebuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Axel Jonsson & Ellen Dalemo DKM 1  / 26 3  / 4 Anmäld
Granska lag Johan Nicander & Minna Aspelin-Hallberg DTC 2  / 26 2  / 2 Preliminär
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 5  / 26 1  / 5 Preliminär
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 6  / 26 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Ytterbom & Emma Öberg ENA 7  / 26 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 7  / 26 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 7  / 26 -  / 2 Anmäld
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 10  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 12  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 13  / 26 -  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Eklund & Emma Keränen DKM 14  / 26 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 15  / 26 -  / 3 Anmäld
Granska lag Daniel Carlsson & Elin Pettersson MAR 15  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hans Svensson & Anna-Lena Svensson MAR 19  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Krystian Sivertsson & Natalia Sivertsson DKM 19  / 26 -  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Sundberg & Maja Engström MAR 19  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Josefine Knutsson & Sabina Rydberg RY2 19  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 24  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Johansson & Erika Friberg OLAND 25  / 26 -  / 0 Preliminär
Granska lag Vairik Homan & Moa Lund DKM 25  / 26 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 1  / 12 3  / 4 Preliminär
Granska lag Dennis Björklind & Linnéa Landin NOSD 2  / 12 2  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 3  / 12 1  / 2 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 4  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 5  / 12 -  / 0 Anmäld
Bugg Vuxen C
Granska lag Peter Holst & Sara Lönnström ENA 5  / 20 1  / 1 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag William Gillberg & Helen Ryman DTC 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Tyskling & Beatrice Ovesson MÄLAR 8  / 12 -  / 5 Preliminär
Granska lag Joel Karlsson & Alice Carlson DTC 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Hansson & Mathilda Landell MAR 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 10  / 12 -  / 3 Preliminär
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 12  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linnea Hoffstedt & Linnéa Landin NOSD S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Thomas Malmgren & Andrea Andersson TRIFF S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Joakim Svärd & Frida Andersson LAD S  / 12 -  / 2 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 1  / 7 3  / 3 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 2  / 7 2  / 5 Anmäld
Granska lag Johannes Källstad & Emma Lindvall MÄLAR 4  / 7 -  / 2 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 5  / 7 -  / 2 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 7  / 7 -  / 1 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 1  / 11 3  / 3 Preliminär
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 2  / 11 2  / 2 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 3  / 11 1  / 4 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 4  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Marcus Bergqvist & Linnéa Hessel GRRC 5  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anton Olsson & Josefin Pettersson-Bergman MAR 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 7  / 11 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 7  / 11 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-24 E-post info@dans.se