Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-02-28
,
T.o.m.: 2020-12-01
,
Tävling: 2009-02-28 Potatisbuggen 2009

Row 1 - 50 av 55
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-02-28,
T.o.m.: 2020-12-01,
Tävling: 2009-02-28 Potatisbuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Amadeus Amnehammar & Malin Hallberg AXET 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kevin Sellén & Rakel Hallberg DKB 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arianit Krasniqi & Vilma Roxenrot DKB S  / 3 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Adam Söderblom & Ida Ågestedt AXET 1  / 5 2  / 5 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 2  / 5 1  / 4 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 3  / 5 -  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 4  / 5 -  / 3 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Amanda Hedman DKB 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Stridsberg & Pernilla Lundh BDF S  / 5 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag David Malmback & Rebecka Ohlsson AXET 1  / 6 2  / 7 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 2  / 6 1  / 3 Preliminär
Granska lag Patrik Abrahamsson & Amelie Abrahamsson BDF 3  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 6  / 6 -  / 4 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Rasmus Jacobsson & Patricia Sellén DKB 1  / 4 1  / 6 Preliminär
Granska lag David Gustavsson & Ida Stålhandske BDF 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Victoria Järkeborn VSB 3  / 4 -  / 4 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Karlson & Linda Hugosson BDF S  / 4 -  / 0 Struken
Granska lag Robin Karlson & Amalia Zachrisson BDF S  / 4 -  / 2 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Robert Karlsson & Anne Andersson DKB 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Leif Sundberg & Madeleine Johnsson ALID 2  / 6 1  / 2 Preliminär
Granska lag Henri Kruithof & Eva-Lena Hammarström ALID 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lennart Lund & Elisabet Lundell BDF 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rolf Virta & Maria Andersson BDF 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sven-Erik Hillar & Charlotte Bengtsson BDF 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Bert-Olof Fjärve & Anna Ågestedt AXET S  / 6 -  / 1 Struken
Bugg Vuxen D
Granska lag Oskar Silvhorn & Jennifer Wilhelmsson HJO 1  / 7 3  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Conradson & Anna Börjesson BDF 2  / 7 2  / 7 Preliminär
Granska lag Stellan Lindell & Tina Kronberg ALID 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Karl Andersson & Petra Andersson ALID 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Fredriksson & Martina Verner ALID 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christer Fihn & Nathalie Henriksson DKB 6  / 7 -  / 2 Preliminär
Granska lag Anders Bertilsson & Sandra Andersson SOG 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Dubbelbugg Ungdom E
Granska lag Karl Hallberg, Hilma Svantesson & Ida Hallberg AXET 1  / 3 1  / 2 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren, Emma Ringh & Ida Ågestedt AXET 2  / 3 -  / 4 Preliminär
Granska lag David Malmback, Beata Hedberg & Rebecka Ohlsson AXET 3  / 3 -  / 1 Preliminär
Dubbelbugg Junior D
Granska lag Robin Jacobsson, Emiilije Bodinger & Patricia Sellén DKB 1  / 4 1  / 2 Preliminär
Granska lag Oliver Gustafsson, Emilie Gustafsson & Therese Brolin DKB 2  / 4 -  / 5 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar, Amelie Abrahamsson & Therese Fredriksson BDF 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Brolin, Linnéa Ljunggren & Rebecca Hedman DKB 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christian Jensen, Julia Lund & Louise Jensen BDF S  / 4 -  / 5 Struken
Granska lag Felix Berghäll, Jonna Berghäll & Monja Dujakovic DKB S  / 4 -  / 0 Struken
Boogie Woogie Junior Nationell
Granska lag Dennis B Ingemarsson & Elin Oldenburg BDF 1  / 4 1  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Falk & Jennifer Andersson VSB 2  / 4 -  / 4 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Victoria Järkeborn VSB 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Julia Lund BDF 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Boogie Woogie Vuxen Nationell
Granska lag Sebastian Sandström & Sofia Andersson DKB 1  / 3 1  / 6 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-01 E-post info@dans.se