Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2004-10-16,
T.o.m.: 2022-11-27,
Tävling: 2004-10-16 Smébuggen 2004

Row 1 - 50 av 228
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2004-10-16,
T.o.m.: 2022-11-27,
Tävling: 2004-10-16 Smébuggen 2004

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Oskar Kyln-Blom & Camilla Edin GRRC 1  / 34 3  / 3 Preliminär
Granska lag Mathilda Szypura & Sofia Krigh GRRC 2  / 34 2  / 3 Preliminär
Granska lag Martin Haraldsson & Malin Thiéme-Andersson OLAND 3  / 34 1  / 4 Preliminär
Granska lag Jennifer Engström & Olivia Szypura GRRC 4  / 34 1  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Bergvall & Stefanie Brolin VÄSBY 5  / 34 1  / 3 Preliminär
Granska lag Max Angeling & Evelina Lindstrand DKM 6  / 34 1  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Linder & Sara Hasselkvist DKM 7  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Mellqvist & Tove Holmqvist DKM 7  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Nygren & Anna Backman MÄLAR 9  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Andersson & Amanda Parling LAD 9  / 34 -  / 1 Preliminär
Granska lag Patrik Kortzon & Jennifer Söderberg LAD 11  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Benzeriane & Ida Wellbrant ENA 12  / 34 -  / 3 Preliminär
Granska lag Fredric Norberg & Josephine Jäderqvist ENA 12  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Holgersson & Madelene Freij OLAND 14  / 34 -  / 4 Preliminär
Granska lag Gustav Härnqvist & Lisa Wilén ENA 15  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 15  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rickard Eriksson & Sandra Norling LAD 17  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robbie Andersson & Rebecka Israelsson MÄLAR 18  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ronnie Aronsson & Denise Andersson LAD 18  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Mattsson & Emilia Svärd OLAND 20  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Melker Jansson & Frida Sundin OLAND 20  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Söderberg Wansulin & Hanna Wansulin-Linder DKM 20  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Tyskling & Mathilda Larsson MÄLAR 23  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Karlsson & Lena Magnusson LAD 24  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Puls & Mathilda Svärd OLAND 25  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Malthe Thörnstrand & Sofia Lindström DKM 25  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Westholm & Lovisa Åkesson-Farkas AROS 27  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hampus Törnblom & Sarah Lindström DKM 27  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Tyskling & Beatrice Ovesson MÄLAR 27  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Olofsson & Charlott Stenbacka VÄSBY 27  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Falk & Hanna Torsek DKM 31  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Lavrell-Johansson & Ida Wahlqvist DKM 31  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kalle Hedström & Louise Westerholm MÄLAR 31  / 34 -  / 1 Preliminär
Granska lag Simon Magnusson & Maja Nordmark LAD 31  / 34 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Holgersson & Sarah Jonsson OLAND S  / 34 -  / 0 Struken
Granska lag Arvid Holgersson & Sarah Jonsson OLAND S  / 34 -  / 0 Struken
Granska lag Dennis Karlsson & Sandra Olofsson Karlsson VÄSBY S  / 34 -  / 0 Struken
Granska lag Robin Luby & Nathali Amoruso-Kokko GRRC S  / 34 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Anders Sjöberg & Micaela Strömvall LAD 1  / 20 3  / 3 Preliminär
Granska lag Christoffer Forsgren & Johanna Cedmer AROS 2  / 20 2  / 4 Preliminär
Granska lag Per Stolpe & Isabel Karlsson MAR 3  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Andreas Lernbo & Ebba Eriksson FSÖ 4  / 20 1  / 2 Preliminär
Granska lag Daniel Hyttsten & Jenny Lerström LAD 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Oscar Nordahl & Jennifer Strömvall LAD 6  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundevall & Christina Eckerrot AROS 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Gilberg & Victoria Wästborn LAD 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Szypura & Nathali Amoruso-Kokko GRRC 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Nordahl & Linn Nordahl LAD 9  / 20 -  / 2 Preliminär
Granska lag Linus Wågberg & Louise Mård ENA 11  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Andersson & Emma Norling LAD 12  / 20 -  / 1 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-11-27 E-post info@cogwork.se