Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2004-11-06,
T.o.m.: 2021-07-31,
Tävling: 2004-11-06 Halloweenbuggen 2004

Row 1 - 50 av 98
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2004-11-06,
T.o.m.: 2021-07-31,
Tävling: 2004-11-06 Halloweenbuggen 2004

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Daniel Alfredsson & Clara Smith ÖBRK 1  / 14 3  / 3 Preliminär
Granska lag Pontus Höglund & Evelina Nilsson SPH 2  / 14 2  / 2 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 3  / 14 1  / 4 Preliminär
Granska lag Amanda Pettersson-Nääs & Emelie Bylund FDGH 4  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jesper Bilander & Isabelle Jonsson ALT 5  / 14 -  / 4 Preliminär
Granska lag Joachim Schavon & Victoria Lundgren KDSK 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 7  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Thun & Isabella Lockner KDSK 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 9  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Nichlas Näsström & Sofia Berglund FDGH 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Högblom & Linnea Jerfsten DDK 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kevin Carlberg & Tea Dahl DDK 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonatan Blomquist & Karin Mårtensson ALT 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Anna Sjöberg NIP 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Andreas Rehnström & Josefine Sjödin NIP 1  / 4 1  / 3 Preliminär
Granska lag Antonia Eriksson & Tina Fälldin NIP / SPH 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Olsson & Elin Lönn SPH 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linnéa Sjökvist & Matilda Elfving RING 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 1  / 7 3  / 7 Preliminär
Granska lag Tobias Sundberg & Natalie Carlberg DDK 2  / 7 2  / 7 Preliminär
Granska lag Josef Haile & Rebecca Karlstedt NIP 3  / 7 1  / 2 Preliminär
Granska lag Olle Ottoson & Malin Näsström RING 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Peter Berglund & Isabella Grund RING 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jannike Svensson & Olivia Hildingsson DDK 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Eriksson & Frida Wiklund SPH 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn C / Ungdom D
Granska lag Per Nylund & Elina Nyberg DDK 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Granska lag Mathias Åhman & Malin Norberg SPH 2  / 13 2  / 3 Preliminär
Granska lag Felix Sjödin & Viktoria Ledström UDI 3  / 13 1  / 4 Preliminär
Granska lag Niklas Sjökvist & Helena Berglund RING 4  / 13 1  / 7 Preliminär
Granska lag Emil Sjödin & Linnéa Elfving RING 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Eriksson & Fanny Smedman NIP 6  / 13 -  / 3 Preliminär
Granska lag Christoffer Svahn & Anna Björck NIP 7  / 13 -  / 4 Preliminär
Granska lag Kristoffer Renström & Sofia Andersson SDK 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Lindgren & Josefine Qvarnström NIP 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Näsström & Josefine Persson FDGH 10  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jimmy Mattbäck & Linda Viklund SPH 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niclas Hildingsson & Caroline Ljungquist DDK 11  / 13 -  / 3 Preliminär
Granska lag Elin Wahrenby & Jennifer Carlström KDSK 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C / Junior D
Granska lag Tobias Strömberg & Lisa Jonsson RING / DDK 1  / 3 1  / 0 Preliminär
Granska lag Jack Gullbrand & Hanna Edström SDK 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Nordeman & Elin Nordeman SPH 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ D
Granska lag Sven Larsson & Elisabeth Östensson LBS 1  / 6 2  / 3 Preliminär
Granska lag Göran Axelsson & Lena Melander RING 2  / 6 1  / 4 Preliminär
Granska lag David Isaksson & Carina Isaksson FLBS 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fred Nyström & Ingrid Karlsson LBS 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Vesterman & Ann-Britt Axelsson TROLL 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Owe Öhlander & Elenor Lindberg FLBS 6  / 6 -  / 5 Preliminär
Bugg Ungdom B / Junior C
Granska lag David Sahlström & Elin Molander NIP 1  / 6 2  / 11 Preliminär
Granska lag Robin Larsson & Hanna Kemi PSW / SDK 2  / 6 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mattias Backlund & Anna Bäärnhielm ÖBRK / PSW 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-07-31 E-post info@dans.se