Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-02-22,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2003-02-22 Hedemorabuggen 2003

Row 1 - 50 av 262
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-02-22,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2003-02-22 Hedemorabuggen 2003

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Anton Jansson & Sandra Svärd OLAND 1  / 23 3  / 3 Preliminär
Granska lag Joakim Soininen & Lina Kesti MÄLAR 2  / 23 2  / 3 Preliminär
Granska lag Tobias Westberg & Emelie Olsson MÄLAR 3  / 23 1  / 4 Preliminär
Granska lag Niklas Ekholm & Elin Wirman ENA 4  / 23 1  / 3 Preliminär
Granska lag Patrik Hollstenius & Matilda Ericsson HED 5  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Rasmus Holmqvist & Eleonor Hellsberg DKM 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Kortzon & Isabell Andreassen Rabogliatti LAD 7  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Pros & Jennifer Malmberg HED 8  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amadeus Rudolfsson & Isa Dahlberg MÄLAR 9  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Nordahl & Linn Nordahl LAD 9  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Ekholm & Nicole Christensen ENA 11  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Aker & Anna Hedström MÄLAR 11  / 23 -  / 3 Preliminär
Granska lag Kristian Maritz & Linnea Gustavsson HED 11  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Luby & Sofia Krigh GRRC 14  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredric Norberg & Josephine Jäderqvist ENA 14  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Isaksen & Amanda Tallus MÄLAR 14  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mathilda Szypura & Nathali Amoruso-Kokko GRRC 17  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Camilla Edin & Olivia Szypura GRRC 17  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Luby & Jennifer Engström GRRC 17  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oskar Pettersson & Jennifer Söderberg LAD 17  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Vigebjörk & Josefine Brodin ENA 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Westerberg & Linnéa Harju MÄLAR 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Jespersen & Rebecca Boström LAD 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Trässman & Kelly Fjällström GRRC S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Hampus Aspholm & Madelene Larsson GRRC S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Rickard Engström & Sandrah Händén GRRC S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Daniel Ekholm & Josefine Åberg ENA 1  / 18 3  / 5 Preliminär
Granska lag Mikael Sandström & Maria Häll FSÖ 2  / 18 2  / 3 Preliminär
Granska lag Niklas Erntsson & Anette Schultzberg Isaksson HED 3  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Max Hummelgård & Ida Nilsson HED 4  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Marcus Andersson & Ebba Eriksson FSÖ 5  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Peters & Elena Nilsson HED 6  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anders Sjöberg & Sofia Jansson LAD 7  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Hammarström & Sigrid Wannqvist FSÖ 8  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Kurvinen & Sara Erntsson HED 8  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Kinberg & Caroline Hedman OLAND 8  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Ehrnvall & Sofia Ehrnvall UBSS 11  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robert Björnesjö & Stina Holmqvist DKM 11  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Charles Metzmaa & Hanna Bergling MAR 13  / 18 -  / 3 Preliminär
Granska lag Agnes Nyström & Lana Ramström GRRC 14  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Lindholm & Patricia Mård Pettersson ENA 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Helge & Erica Nyman AROS 16  / 18 -  / 4 Preliminär
Granska lag Fredrik Hilleskär & Amanda Parling LAD 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Zebastian Rudolfsson & Hanna Aker MÄLAR 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joacim Norberg & Sabina Christensen ENA S  / 18 -  / 0 Struken
Granska lag Simon Kroon & Emilie Åsberg RR S  / 18 -  / 1 Struken
Granska lag Sebastian Gröhn & Josefine Almén LAD S  / 18 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Niclas Hildingsson & Caroline Ljungquist DDK 1  / 5 2  / 3 Preliminär
Granska lag Douglas Rönnberg & Anna Engstrand MAR 2  / 5 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jimmy Skoglund & Emelie Olivensjö DDK 3  / 5 -  / 1 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-08-08 E-post info@cogwork.se