Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-03-02,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2003-03-02 Ebbaquppen 2003

Row 1 - 50 av 288
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-03-02,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2003-03-02 Ebbaquppen 2003

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Fredrik Sivander & Sabina Christensen ENA 1  / 18 3  / 7 Preliminär
Granska lag Rasmus Holmqvist & Eleonor Hellsberg DKM 2  / 18 2  / 2 Preliminär
Granska lag Tomas Ekholm & Nicole Christensen ENA 3  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Westberg & Emelie Olsson MÄLAR 4  / 18 1  / 5 Preliminär
Granska lag Niklas Ekholm & Elin Wirman ENA 5  / 18 -  / 3 Preliminär
Granska lag Martin Haraldsson & Amanda Armstrand OLAND 6  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Aker & Anna Hedström MÄLAR 7  / 18 -  / 3 Preliminär
Granska lag Alexander Martin & Josephine Wallin DKM 8  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Steinvall & Malin Thiéme-Andersson OLAND 9  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Isaksen & Amanda Tallus MÄLAR 10  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Holgersson & Madelene Freij OLAND 11  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jimmy Dalgren & Therese Lindberg TRIFF 12  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Pros & Jennifer Malmberg HED 13  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Westerberg & Linnéa Harju MÄLAR 14  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredric Norberg & Josephine Jäderqvist ENA 14  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Vigebjörk & Josefine Brodin ENA 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Per-Joel Sompio & Josefine Sompio ND 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Benzeriane & Ida Wellbrant ENA 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amadeus Rudolfsson & Isa Dahlberg MÄLAR S  / 18 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Joacim Norberg & Maria Åslund ENA 1  / 23 3  / 7 Preliminär
Granska lag Dennis Peters & Madelene Österbacka AROS 2  / 23 2  / 3 Preliminär
Granska lag Martin Forss & Johanna Fors DKKBS 3  / 23 1  / 4 Preliminär
Granska lag Carl Kinberg & Caroline Hedman OLAND 4  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Levin & Ida Fredriksson KBSS 5  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Stephan Christensen & Malin Sivander ENA 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Nordeman & Elin Nordeman NIP 7  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Olle Nyberg & Stina Negga ND 7  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Björnesjö & Stina Holmqvist DKM 9  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Feda Denadija & Ida Nilsson ENA 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Ehrnvall & Sofia Ehrnvall UBSS 11  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Viktor Westman Johansson & Helena Johansson WETT 11  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Charles Metzmaa & Hanna Bergling MAR 11  / 23 -  / 3 Preliminär
Granska lag Joakim Lindgren & Josefine Qvarnström NIP 14  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Hamnevik & Denise Lundstedt NDF 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Björn Larsson & Ida Aronsson UBSS 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Wågberg & Louise Mård ENA 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Caroline Lundqvist & Therese Åbb VÄSBY 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Kokko & Dzanina Dzindo ENA 19  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Lindholm & Patricia Mård Pettersson ENA 20  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Andersson & Linnéa Berg UBSS 20  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Byrevik & Sofia Haraldsson OLAND 22  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Helge & Erica Nyman AROS 23  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Patrik Eriksson & Fanny Smedman NIP S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Fredrik Ragnarsson & Michaela Armstrand OLAND S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Christoffer Svahn & Anna Björck NIP S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Zebastian Rudolfsson & Hanna Aker MÄLAR S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Adrian Friberg & Camilla Pettersson MÄLAR 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jimmy Skoglund & Emelie Olivensjö DDK 2  / 4 -  / 1 Preliminär
Granska lag Patrik Lindberg & Lina Aker MÄLAR 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Skyum & Sanna Soininen MÄLAR S  / 4 -  / 0 Struken
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-03 E-post info@cogwork.se