Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-03-30,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2003-03-30 hammaröbuggen 2003

Row 1 - 50 av 83
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-03-30,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2003-03-30 hammaröbuggen 2003

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg 35+ D
Granska lag Christer Wallin & Birgitta Åberg NSW 1  / 2 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Sonnenfeld & Maria Wenne NSW 2  / 2 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Hagewald & Pia Envall VSDK S  / 2 -  / 1 Struken
Bugg Vuxen D
Granska lag Lars Käll & Anna Jonsson NSW 1  / 11 3  / 4 Preliminär
Granska lag Bo Hanner & Elisabeth Borgstedt NSW 2  / 11 2  / 2 Preliminär
Granska lag Bjørn Olav Nordahl & Therese Geschwind RR 3  / 11 1  / 2 Preliminär
Granska lag Magnus Carlsson & Theres Frifarare RY2 4  / 11 1  / 2 Preliminär
Granska lag Bertil Olofsson & Britt-Inger Lindqvist NSW 5  / 11 -  / 4 Preliminär
Granska lag Patrik Hjerteblom & Erika Landqvist BL / NSW 6  / 11 -  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Österberg & Jenny Sundqvist RS 6  / 11 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Holmgren & Lina Lettenström RS 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Schoultz & Sofia Persson BDF 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Engström & Ann-Sofie Cullberg RS 10  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Ambjörnsson & Anette Morell DTC 10  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ola Persson & Kristina Ternestål LSDK / NSW S  / 11 -  / 0 Struken
Bugg 35+ C
Granska lag Tommy Andersson & Ingalill Andersson DKM 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Thomas Gustafsson & Marie Gustafsson BSDK 2  / 3 -  / 2 Preliminär
Granska lag Christer Eriksson & Anne-Marie Tibblin MAR 3  / 3 -  / 1 Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Erik Blau & Camilla Lundén MAR 1  / 14 3  / 3 Preliminär
Granska lag Dennis Andersen & Sofie Fredriksson NSW / ENA 2  / 14 2  / 2 Preliminär
Granska lag Mattias Norén & Josefine Andersen ENA 3  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Peter Sandberg & Sofie Emet DTC 4  / 14 1  / 5 Preliminär
Granska lag Andreas Larsson & Madeleine Larsson RS 5  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Jansson & Hanna Vendin Andersson GRRC 6  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jimmy Baldvin & Maria Johansson DKB 7  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hans-Ola Olsson & Therese Stensson VKB 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Boberg & Jeanette Nilsson HED 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Lantto & Eleonor Ekorn NSW 8  / 14 -  / 4 Preliminär
Granska lag Andreas Westman & Charlotte Holmsten GRRC 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Mattsson & Kristina Arvidsson KIF 11  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Christian Thorvall & Marielle Hansson VKB 11  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Henrik Wenstedt & Cecilia Lindgren DTC 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Ronny Magnusson & Christina Grytfors-Magnusson VKB 1  / 4 1  / 3 Preliminär
Granska lag Torbjörn Scott & Anita Eriksson BDK 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Cenny Walther & Anne-Marie Lund BL 3  / 4 -  / 1 Preliminär
Granska lag Per Flink & Birgitta Back VSDK 4  / 4 -  / 1 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Kristoffer Lundbom & Rebecka Prela NSW 1  / 16 3  / 3 Preliminär
Granska lag Robert Kaland & Jenny Larsson SKR / DFE 2  / 16 2  / 4 Preliminär
Granska lag Christofer Elghorn & Gabriella Elghorn NSW 3  / 16 1  / 2 Preliminär
Granska lag Mikael Thomassen & Josefin Thegerström RS 4  / 16 1  / 1 Preliminär
Granska lag David Fredriksson & Sandra Arvidsson DTC 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Ivarsson & Ramona Isaksson DTC / DKB 6  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Hassona & Lotta Gunnarsson MÄLAR 6  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Josefsson & Cecilia Renström SKR 6  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Björk & Sanna Arnfjorden-Wadström DKB 9  / 16 -  / 3 Preliminär
Granska lag Henrik Renström & Linnea Vasiliou SKR 9  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mats Andersson & Mirjam Lundgren VSB 9  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ulrik Astonson & Annika Olsson VKB / JDC 9  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag Patric Karlsson & Marie-Louise Eriksson MÄLAR 9  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag Olof Hallgren & Ann-Charlotte Hallgren DTCH 14  / 16 -  / 0 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-08-08 E-post info@cogwork.se