Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-09-20,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2003-09-20 Hammarö GP 2003

Row 1 - 50 av 281
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2003-09-20,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2003-09-20 Hammarö GP 2003

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Ungdom B
Granska lag Martin Larsson & Nathalie Albrigtsen WETT 1  / 20 3  / 23 Preliminär
Granska lag Daniel Noregran & Matilda Pettersson HSDK / JDC 2  / 20 2  / 26 Preliminär
Granska lag Robert Olsson & Kajsa Ekholm DTC 3  / 20 1  / 11 Preliminär
Granska lag David Sahlström & Elin Molander NIP 4  / 20 1  / 2 Preliminär
Granska lag Linus Axelsson & Linn Järnesjö GSW 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Kristofer Larsson & Elina Ollila RR 6  / 20 -  / 14 Preliminär
Granska lag Pontus Persson & Martina Classon BDF 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rikard Gustavsson & Sofia Johansson DKB 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Arvidsson & Sofia Edling Wilhelmsson VSB 7  / 20 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jimmy Järvekvist & Madeleine Falk-Lindström DKM 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Nordahl & Johanna Jansson LAD 11  / 20 -  / 8 Preliminär
Granska lag Daniel Lindmark & Isabella Lindberg DKM 11  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mattias Mallin & Anna Hillman DKM 13  / 20 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jack Falkenström & Mathilda Åklundh DSW 14  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Abrahamsson & Sofie Skogh TRAN 15  / 20 -  / 19 Preliminär
Granska lag Richard Magnusson & Emma Danielsson VKB 16  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Envik-Karlsson & Anna Nilsson LBH 16  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Eric Andersson & Marielle Andersson VKB 18  / 20 -  / 3 Preliminär
Granska lag Henrik Snapp & Wendy Larsson DDKF 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Andersson & Emma Hillman DKM 20  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Eriksson & Sara Ankarloo JDC S  / 20 -  / 0 Struken
Bugg Junior B
Granska lag Mikael Rinstad & Emma Linnman MAR 1  / 18 3  / 6 Preliminär
Granska lag Joel Claesson & Jonna Ericsson LBH 2  / 18 2  / 2 Preliminär
Granska lag Jonny Falk & Julia Lindroth JMK 3  / 18 1  / 4 Preliminär
Granska lag Emil Ros & My Tillback SPIR 4  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Hans Hallbäck & Rebecka Hallberg DKB 5  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Ulrik Astonson & Emma Rönnbrant VKB 6  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Chemander & Martina Dawodi BDF 6  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Morfeldt & Lydia Morfeldt RR 6  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Kristian Sandström & Emma Davidsson DKB 6  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Viktor Torstensson & Sandra Ögren SLS / BDF 10  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Simon Knutsson & Josefine Isenknut JSDK 10  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Olsson & Camilla Lindström RING 12  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Per Sundström-Törnqvist & Malin Engström RR 13  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Nimb & Lina Aspelin DBB 13  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Sofie Johansson BDF 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Everborn & Sara Gunnarsson BDF / DKB 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Andersson & Johanna Andersson NIP 17  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Johansson & Åsa Sjöstrand DKM / GRRC 18  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Jakobsson & Monica Nyman MBM S  / 18 -  / 4 Struken
Granska lag Simon Hellström & Isabelle Chorell SPH S  / 18 -  / 4 Struken
Granska lag Andreas Pålsson & Ellinor Fast LBH S  / 18 -  / 2 Struken
Bugg Vuxen C
Granska lag Fredric Vestin & Ida Vestin RING 1  / 20 3  / 5 Preliminär
Granska lag Kenneth Nordström & Bonnie Ekorn BDK / NSW 2  / 20 2  / 2 Preliminär
Granska lag Kim Nordeman & Ann-Sofie Ågren NIP 3  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Johansson & Emma Klasson TRAN 4  / 20 1  / 3 Preliminär
Granska lag Roger Grentzelius & Chandra Grønoset-Kårespång LSDK / DKB 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Peter Strand & Helena Andersson LSDK / JSDK 6  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jerker Sundberg & Anna Eriksson DGH / NIP 7  / 20 -  / 1 Preliminär
Granska lag Leif Karlsson & Maria Pettersson LSDK 8  / 20 -  / 0 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-08-08 E-post info@cogwork.se