Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2002-10-05,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2002-10-05 Mälarbuggen 2002

Row 1 - 50 av 263
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2002-10-05,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2002-10-05 Mälarbuggen 2002

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Jimmy Skoglund & Emelie Olivensjö DDK 1  / 39 3  / 8 Preliminär
Granska lag Adrian Friberg & Camilla Pettersson MÄLAR 2  / 39 2  / 3 Preliminär
Granska lag Martin Lundkvist & Sara Kumlin WETT 3  / 39 1  / 4 Preliminär
Granska lag Tobias Anderstedt & Frida Rombo DKM 4  / 39 1  / 1 Preliminär
Granska lag Nicklas Rönnberg & Victoria Ståhlberg FSÖ 5  / 39 1  / 6 Preliminär
Granska lag Max Hummelgård & Ida Nilsson HED 6  / 39 1  / 2 Preliminär
Granska lag Patrik Lindberg & Lina Aker MÄLAR 7  / 39 -  / 3 Preliminär
Granska lag Douglas Rönnberg & Anna Engstrand MAR 8  / 39 -  / 3 Preliminär
Granska lag Fredrik Sivander & Sabina Christensen ENA 8  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Andersson & Ebba Eriksson FSÖ 10  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Soininen & Lina Kesti TRIFF 11  / 39 -  / 1 Preliminär
Granska lag Feda Denadija & Ida Kokko ENA 12  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Westberg & Emelie Olsson MÄLAR 13  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Friberg & Brita Wennhall AROS 13  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Aker & Anna Hedström MÄLAR 13  / 39 -  / 1 Preliminär
Granska lag Anton Jansson & Sandra Svärd OLAND 13  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Johansson & Sara Winblad DKM 13  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hollstenius & Matilda Ericsson HED 18  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Nordahl & Linn Nordahl LAD 19  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jimmy Dalgren & Therese Lindberg TRIFF 19  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Westman Johansson & Linn Lundkvist WETT 21  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Benzeriane & Nicole Christensen ENA 21  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Kurvinen & Sara Erntsson HED 21  / 39 -  / 1 Preliminär
Granska lag Stephan Christensen & Malin Sivander ENA 21  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Holmqvist & Eleonor Hellsberg DKM 25  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Härnqvist & Lisa Wilén ENA 26  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olle Ringström & Christina Eckerrot AROS 26  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Lindholm & Patricia Mård Pettersson ENA 26  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Isaksen & Amanda Tallus MÄLAR 26  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Martin & Josephine Wallin DKM 30  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Sinervo & Hanna Bohman VÄSBY 30  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundevall & Nathalie Svensson AROS 30  / 39 -  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Linder & Sara Hasselkvist DKM 33  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Vigebjörk & Josefine Brodin UBSS 33  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Hugo & Felicia Olofsson MÄLAR 35  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Graning & Johanna Westesson MÄLAR 35  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Karlsson & Sandra Olofsson Karlsson VÄSBY 35  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredric Norberg & Ida Wellbrant ENA 35  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Westerberg & Linnéa Harju MÄLAR 35  / 39 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Pros & Jennifer Malmberg HED S  / 39 -  / 0 Struken
Granska lag Felix Illi & Lisa Lagebo DKM S  / 39 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Joacim Norberg & Maria Åslund ENA 1  / 25 3  / 3 Preliminär
Granska lag Sonny Hamberg & Ida Sander LAD 2  / 25 2  / 6 Preliminär
Granska lag Daniel Wise & Maria Westberg DKM 3  / 25 1  / 5 Preliminär
Granska lag Simson Sundman & Caroline Granfors DKM 4  / 25 1  / 1 Preliminär
Granska lag Tony Lindbom & Hanna Nilsson NDF 5  / 25 1  / 4 Preliminär
Granska lag Alexander Almgren & Emelie Berglund OLAND 6  / 25 -  / 5 Preliminär
Granska lag Mattias Andersson & Josefin Sahlin AROS 6  / 25 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Erntsson & Anette Schultzberg Isaksson HED 6  / 25 -  / 0 Preliminär
Granska lag Benjamin Gustafsson Narvall & Sannela Sjöström ENA 9  / 25 -  / 3 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-03 E-post info@cogwork.se