Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-02-17,
T.o.m.: 2022-12-09,
Tävling: 2001-02-17 Rocksulebuggen 2001

Row 1 - 50 av 128
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-02-17,
T.o.m.: 2022-12-09,
Tävling: 2001-02-17 Rocksulebuggen 2001

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Johan Larsson & Jasmine Nilsson DDKF 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag Robert Karlsson & Sofia Jakobsson DDKF 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johannes Lindh & Sandra Larsson SOG 3  / 4 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Lundqvist & Madeleine Andrén DTC 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Mårtensson & Sara Bohlin DDKF S  / 4 -  / 3 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Andreas Fredriksson & Wendy Larsson DDKF 1  / 7 3  / 3 Preliminär
Granska lag Kenny Johansson & Karin Nilsson DBB 2  / 7 2  / 2 Preliminär
Granska lag Anders Hermansson & Linnéa Knutsson MBM 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag André Gustafsson & Karin Snapp DDKF 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Sara Lundholm DKM 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Choman Hermansson & Linnea Nilsson DDKF 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Johansson & Sofia Fredriksson DDKF D  / 7 -  / 0 Diskvalificerad
Bugg Barn D / C
Granska lag Björn Ekängen & Sara Gunnarsson-Gull DTC 1  / 4 1  / 3 Preliminär
Granska lag Erik Eliasson & Therese Ekängen DTC 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Friberg Eriksson & Anna Delin RR 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Nilsson & Isabella Andersson DBB 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Robert Olsson & Kajsa Ekholm DTC 1  / 10 3  / 3 Preliminär
Granska lag Fredrik Morfeldt & Lydia Morfeldt RR 2  / 10 2  / 2 Preliminär
Granska lag Henrik Snapp & Frida Gustavsson DDKF 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Markus Lindström & Annette Meng DBB 4  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Österlund & Johanna Johansson ENA 5  / 10 -  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Larsson & Malin Gustavsson DDKF 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Jaller & Katrin Wivhammar DTC 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Johansson & Marlene Mattsson DBB 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lucas Lindstedt & Camilla Morell DTC 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anders Knutsson & Linda Paulsen VKB 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Billy Herrman & Matilda Olander MBM S  / 10 -  / 0 Struken
Granska lag Johan Nimb & Lina Aspelin DBB S  / 10 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Greger Rönnberg & Hanna Linér MAR 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Ricky Johansson & Jenny Josefsson DBB 2  / 6 1  / 2 Preliminär
Granska lag Richard Albertsson-Jensen & Emma Björkman DTC 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Ahlsén & Caroline Morell DTC 4  / 6 -  / 1 Preliminär
Granska lag Fredrik Bensköld & Sanna Belmén RS 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Lettenström & Caroline Holmgren RS 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Ulrik Astonson & Emma Rönnbrant VKB 1  / 8 3  / 3 Preliminär
Granska lag Johan Molin & Lisa Jensen RR 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Rasmus Fogelström & Helena Orveland DKM 3  / 8 1  / 1 Preliminär
Granska lag Tommy Ogfelt & Angelica Törngren DBB 4  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Oskarsson & Therese Stensson VKB 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Kindström & Rebecka Ljungdahl RR 5  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Holmgren & Josefin Thegerström RS 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Jakobsson & Monica Nyman MBM 8  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Axel Engstrand & Ann Bonny MAR S  / 8 -  / 0 Struken
Granska lag Niclas Nyman & Sophie Hagelin ENA S  / 8 -  / 0 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Roine Jansson & Yvonne Hellström DFE 1  / 2 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Ramåker & Camilla Ramåker SOG 2  / 2 -  / 0 Preliminär
Granska lag Eivin Persson & Ann-Christine Jansson NSW S  / 2 -  / 0 Struken
Bugg Junior C
Granska lag Sebastian Törnlind & Ulrika Olofsson PSW 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Granska lag Simon Davila-Norelius & Sandra Larsson MÄLAR / MAR 2  / 13 2  / 2 Preliminär
Granska lag Per Sundström-Törnqvist & Malin Engström RR 3  / 13 1  / 4 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-09 E-post info@cogwork.se