Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-02-24,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-02-24 Pingvinbuggen 2001

Row 1 - 50 av 139
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-02-24,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-02-24 Pingvinbuggen 2001

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Markus Nilsson & Mikaela Thornéus DKKBS 1  / 9 3  / 5 Preliminär
Granska lag Linus Nord & Greta Hilbig FRAM 2  / 9 2  / 2 Preliminär
Granska lag Fredrik Pettersson & Jennie Karlsson DKM 3  / 9 1  / 1 Preliminär
Granska lag Niklas Gidén & Madelene Boström OLAND 4  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Kinberg & Caroline Hedman OLAND 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Karlsson & Sandra Olofsson Karlsson VÄSBY 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Ragnarsson & Michaela Armstrand OLAND 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Haraldsson & Mimmi Bergström OLAND 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Jansson & Malin Thiéme-Andersson OLAND 9  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Eric Rylén & Vanessa Ekström ENA S  / 9 -  / 0 Struken
Granska lag Mikael Kvernplassen & Cornelia Lavman ENA S  / 9 -  / 2 Struken
Granska lag Andreas Karlsson & Ebba Lavman ENA S  / 9 -  / 0 Struken
Granska lag Henrik Zeller & Cecilia Tillberg ENA S  / 9 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Pontus Pettersson & Caroline Granfors DKM 1  / 13 3  / 4 Preliminär
Granska lag Marcus Eriksson & Emma Englund ENA 2  / 13 2  / 2 Preliminär
Granska lag Sebastian Sundqvist & Jessica Sundqvist DKM 3  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Benjamin Gustafsson Narvall & Sannela Sjöström ENA 4  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Andreas Mallin & Maria Westberg DKM 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jacob Wilsby & Rebecca Kareld UBSS 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Almgren & Renée Kikumu Olofsson OLAND 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pernilla Skillerstedt & Sofia Sandström DKKBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Bohlin & Emelie Berglund OLAND 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Henrik Olárs & Malin Flyberg OLAND 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Byrevik & Erika Gunnarsson OLAND 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Olars & Stephanie Fredriksson OLAND 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Karlsson & Linn Jonsson OLAND 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Benny Carlsson & Louise Mård ENA S  / 13 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Linus Dahlbo & Sofia Edin DKM 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Christoffer Larsson & Sophia Ohlsson VÄSBY 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Lundberg & Isabella Lindberg DKM 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn C / Ungdom D
Granska lag Daniel Lindmark & Emma Hillman DKM 1  / 7 3  / 4 Preliminär
Granska lag Andreas Nilsson & Hanna Kemi DKKBS 2  / 7 2  / 2 Preliminär
Granska lag Mattias Mallin & Anna Hillman DKM 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Joakim Österlund & Johanna Johansson ENA 4  / 7 -  / 2 Preliminär
Granska lag Björn Carlsson & Maria Härnered ENA 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mattias Rosendahl & Cecilia Lillthors VÄSBY 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Gustafsson & Madelene Fors DKKBS 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Henrik Lundin & Ida Lanto ENA S  / 7 -  / 1 Struken
Granska lag Jonas Lindqvist & Anna Waernulf AROS S  / 7 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Mathias Högström & Diana Nord EBBA 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag Andreas Carlson & Victoria Ros BL 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Keskitalo & Maia Räty DKKBS 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Malmström & Anna Lundholm DKKBS 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Greger Rönnberg & Hanna Linér MAR S  / 4 -  / 2 Struken
Bugg Junior D
Granska lag Rasmus Fogelström & Helena Orveland DKM 1  / 5 2  / 3 Preliminär
Granska lag Johan Johansson & Isabelle Gimling DKM 2  / 5 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Gustafsson & Åsa Sjöstrand GRRC 3  / 5 -  / 3 Preliminär
Granska lag Dick Bjernby Lindberg & Hanna Kupljen NSDF 4  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kerim Ullman Önener & Ingela Savborn-Weidsten FRAM 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ D
Granska lag Leif Jansson & Marie Tengroth BSDK 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-03 E-post info@cogwork.se