Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-03-03,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-03-03 Ebbaquppen 2001

Row 1 - 50 av 214
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-03-03,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-03-03 Ebbaquppen 2001

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg 35+ D
Granska lag Alvar Johansson & Carina Johansson DKKBS 1  / 18 3  / 3 Preliminär
Granska lag Thomas Westerlund & Karin Mäkitalo-Westerlund DGFK 2  / 18 2  / 3 Preliminär
Granska lag Per Eklind & Ulla Eklind BSDK 3  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Henry Fredriksson & Susanne Fredriksson BDK 4  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Kent Ottersten & Maria Ottersten SKR 5  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christer Svensson & Karin Svensson LAD 6  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hans Ågren & Eva Johansson Östman VÄSBY / BSDK 7  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Börje Hedlund & Marianne Hedlund LAD 7  / 18 -  / 3 Preliminär
Granska lag Per Sandberg & Kicki Lundgren BSDK 7  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hans Hübner & Maria Hed BSDK 10  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sazivar Muca & Rita Ågren BSDK 11  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Aleblad & Marie Flodman BSDK 12  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kaljo Klaman & Agneta Biström NSW 12  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sture Törnblom & Eva Nilegård BSDK 12  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kettil Saxlund & Gun Lindfors BDK 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Andersson & Cecilia Andersson USW 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Viklund & Liselott Viklund HED 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars-Åke Wikberg & Gunvor Wikberg DKKBS 18  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Leif Jansson & Marie Tengroth BSDK S  / 18 -  / 3 Struken
Granska lag Jonny Hällerstam & Helene Sandén NSW S  / 18 -  / 1 Struken
Granska lag Eivin Persson & Ann-Christine Jansson NSW S  / 18 -  / 0 Struken
Granska lag Tommy Petersson & Anne Petersson GÅS S  / 18 -  / 3 Struken
Granska lag Jan-Olov Hansson & Mariann Hansson DKKBS S  / 18 -  / 0 Struken
Granska lag Toivo Hartikainen & Anne Jansson USW S  / 18 -  / 0 Struken
Bugg Vuxen D
Granska lag Klas Sjökvist & Chatarina Nilsson BSDK / EBBA 1  / 41 3  / 3 Preliminär
Granska lag Daniel Sjöbom & Karolina Tornberg ALT 2  / 41 2  / 3 Preliminär
Granska lag Bo Nordqvist & Kristina Karlström UBSS 3  / 41 1  / 2 Preliminär
Granska lag Fredrik Lundgren & Susanna Häll EBBA 4  / 41 1  / 1 Preliminär
Granska lag Hans-Olof Lundin & Helene Vigebjörk UBSS 5  / 41 1  / 2 Preliminär
Granska lag Timo Arstila & Tarja Jaakola FDSA 6  / 41 1  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Ehn & Ann-Sofie Tornberg UBSS 7  / 41 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mattias Norén & Pia Laveholt UBSS 8  / 41 -  / 4 Preliminär
Granska lag Patrik Hedvall & Josefine Chaszczynski AROS 9  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Häll & Hanna Vendin Andersson GRRC 10  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Broberg & Jenny Eklund NSW 11  / 41 -  / 2 Preliminär
Granska lag Bertil Olofsson & Britt-Inger Lindqvist NSW 12  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Lagström & Katharina Lagström NBR 12  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jan Holmgren & Lena Östberg GRRC 14  / 41 -  / 1 Preliminär
Granska lag Kenneth Nordström & Rebecka Prela BDK / NSW 14  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Westberg & Anna Åhnberg NSW 14  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Peter Ehlin & Carolyne Clarhed NSW 14  / 41 -  / 2 Preliminär
Granska lag Taisto Kainulainen & Marielouise Strömstedt EBBA 14  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mats Wåhlander & Eva Wåhlander BDK 19  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Conny Nording & Jenny Borg NSW 19  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Timo Räty & Anette Nordvall DKKBS 19  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Gullman-Strand & Åsa Boiardt EBBA 19  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Bergström & Madelene Callin EBBA 23  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Roger Grentzelius & Gunilla Grentzelius LDT 23  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stig Hellsten & Zandra Lundmark SDK 23  / 41 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pierre Bergström & Angelica Källström NSDF 23  / 41 -  / 3 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-03 E-post info@cogwork.se