Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-03-24,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2001-03-24 Roslagsbuggen GP 2001

Row 1 - 50 av 495
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-03-24,
T.o.m.: 2022-08-08,
Tävling: 2001-03-24 Roslagsbuggen GP 2001

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Hans Järnmark & Emelie Fors DKKBS 1  / 23 3  / 3 Preliminär
Granska lag Fredrik Pettersson & Jennie Karlsson DKM 2  / 23 2  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Nord & Greta Hilbig FRAM 3  / 23 1  / 3 Preliminär
Granska lag Mikael Kvernplassen & Cornelia Lavman ENA 4  / 23 1  / 3 Preliminär
Granska lag Christoffer Fröding & Lina Rydh DKB 5  / 23 1  / 2 Preliminär
Granska lag Anders Magnusson & Matilda Johansson LAD 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Helge & Josefin Sahlin AROS 7  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Anton Märiläinen & Jessica Almén LAD 7  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Joakim Eriksson & Angelica Thornström AROS 7  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Svensson & Maria Magnusson LAD 10  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Sofie Thörnberg & Therese Åbb VÄSBY 11  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Gidén & Madelene Boström OLAND 11  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Gustafsson & Josefin Karlsson LAD 13  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jimmy Bergstrand & Evelina Gräsberg DKM 13  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Lundquist & Sofia Ehrnvall UBSS 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Wågberg & Maria Åslund ENA 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Jansson & Malin Thiéme-Andersson OLAND 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Kinberg & Caroline Hedman OLAND 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Haraldsson & Mimmi Bergström OLAND 19  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Holgersson & Veronika Hansson OLAND 20  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Ragnarsson & Michaela Armstrand OLAND 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Karlsson & Sandra Olofsson Karlsson VÄSBY 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Ehrnvall & Nicolina Westin UBSS 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Kroon & Lina Thörnberg RR S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Andreas Karlsson & Ebba Lavman ENA S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Pontus Pettersson & Caroline Granfors DKM 1  / 22 3  / 8 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Sara Lundholm DKM 2  / 22 2  / 2 Preliminär
Granska lag Martin Larsson & Andrea Wittmar UBSS 3  / 22 1  / 4 Preliminär
Granska lag Johan Södergren & Emma Håkansson MAR 4  / 22 1  / 2 Preliminär
Granska lag Lars Lindström & Sofia Åkerlund ÄDD 5  / 22 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Wikström & Malin Eriksson ÄDD 6  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Lindström & Hanna Johansson ÄDD 7  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Benjamin Gustafsson Narvall & Sannela Sjöström ENA 8  / 22 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Erngren & Evelina Hansson AROS 9  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Håvestad & Ida Sander LAD 10  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sonny Hamberg & Emma Junttila LAD 10  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Henrik Olárs & Malin Flyberg OLAND 10  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Almgren & Renée Kikumu Olofsson OLAND 13  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Eriksson & Emma Englund ENA 14  / 22 -  / 2 Preliminär
Granska lag Emil Hamnevik & Anna-Maria Wintler NDF 15  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Benny Carlsson & Louise Mård ENA 16  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Byrevik & Erika Gunnarsson OLAND 17  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Micael Graning & Emma Kasholm NSDF 17  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Karlsson & Linn Jonsson OLAND 19  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Eriksson & Emma Karlsson UBSS 20  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Olars & Stephanie Fredriksson OLAND 21  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Sundsten & Malin Söderberg OLAND 21  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Bohlin & Emelie Berglund OLAND S  / 22 -  / 0 Struken
Granska lag Jacob Wilsby & Rebecca Kareld UBSS S  / 22 -  / 0 Struken
Granska lag Joen Kiel Risberg & Kim Bergström RR S  / 22 -  / 0 Struken
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-08-08 E-post info@cogwork.se