Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-11-17,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-11-17 Brunna Snurren 2001

Row 1 - 50 av 206
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-11-17,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-11-17 Brunna Snurren 2001

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Gustav Raattamaa & Mia Storm Komonen DKKBS 1  / 33 3  / 7 Preliminär
Granska lag Martin Forss & Johanna Fors DKKBS 2  / 33 2  / 2 Preliminär
Granska lag Niklas Hillman & Linda Hasselquist DKM 3  / 33 1  / 5 Preliminär
Granska lag Kristoffer Zakrisson & Lisa Lantto DKKBS 4  / 33 1  / 2 Preliminär
Granska lag Erika Sandström & Hanna Midfjäll DKKBS 5  / 33 1  / 3 Preliminär
Granska lag Oskar Hessel-Siim & Matilda Nylander ENA 6  / 33 1  / 1 Preliminär
Granska lag Fabian Bohm & Caroline Bucht DKKBS 7  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Kinberg & Caroline Hedman OLAND 8  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Kurvinen & Sara Erntsson HED 8  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Gidén & Madelene Boström OLAND 8  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Feda Denadija & Ida Kokko ENA 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Nordahl & Linn Nordahl LAD 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Naust & Mikaela Leijonmarck WETT 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Jansson & Malin Thiéme-Andersson OLAND 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jack Samuelsson & Jenny Eriksson MAR 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Lindberg & Lina Aker MÄLAR 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Wågberg & Maria Åslund ENA 11  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emma Sandlöv & Kajsa-Lotta Kärnebro DKKBS 18  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Friberg & Camilla Pettersson MÄLAR 18  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Karlsson & Sandra Olofsson Karlsson VÄSBY 18  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Westman Johansson & Helena Johansson WETT 18  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Eric Rylén & Elin Wirman ENA 18  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundevall & Nathalie Svensson AROS 18  / 33 -  / 1 Preliminär
Granska lag Caroline Lundqvist & Therese Åbb VÄSBY 24  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredric Norberg & Ida Wellbrant ENA 25  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Sivander & Malin Sivander ENA 26  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Norén & Josefine Åberg BDK 26  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Egrelin & Christine Gunnarsson NDF 26  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Näslund & Caroline Sjöqvist ENA 29  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Byrevik & Sofia Haraldsson OLAND 29  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Gunnarsson & Karoline Pettersson NDF 29  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stephan Christensen & Sabina Christensen ENA 29  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Ragnarsson & Michaela Armstrand OLAND 29  / 33 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Bohm & Hanna Winnebäck DKKBS S  / 33 -  / 0 Struken
Granska lag Jakob Diffner & Hanna Cederblad AROS S  / 33 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Daniel Söderberg & Linnea Ingebrigtsen MÄLAR 1  / 23 3  / 6 Preliminär
Granska lag Marcus Lundberg & Camilla Johansson MÄLAR 2  / 23 2  / 7 Preliminär
Granska lag Thom Carlsson & Daniela Johansson DKM 3  / 23 1  / 6 Preliminär
Granska lag Marcus Eriksson & Emma Englund ENA 4  / 23 1  / 5 Preliminär
Granska lag Benjamin Gustafsson Narvall & Sannela Sjöström ENA 5  / 23 1  / 3 Preliminär
Granska lag Sonny Hamberg & Ida Sander LAD 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Malmberg & Alexandra Engdahl HED 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Mallin & Maria Westberg DKM 6  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Krister Sandlöv & Sanna Eriksson DKKBS 9  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Ekholm & Ida Nilsson BDK 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Sundsten & Malin Söderberg OLAND 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Charles Metzmaa & Hanna Bergling AROS 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Pettersson & Anna Zetterström NDF 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emelie Westberg & Ida Gedda BDK 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Almgren & Emelie Berglund OLAND 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-03 E-post info@cogwork.se