Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2017-11-25
,
T.o.m.: 2020-08-03
,
Tävling: 2017-11-25 Pepparkaksbuggen - OLAND

Row 1 - 50 av 111
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2017-11-25,
T.o.m.: 2020-08-03,
Tävling: 2017-11-25 Pepparkaksbuggen - OLAND

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Ungdom B
Granska lag August Selgeryd & Hanna Ardbäck ENA 1  / 4 1  / 12 Anmäld
Granska lag Valdemar Selgeryd & Cornelia Johansson ENA 2  / 4 -  / 2 Anmäld
Granska lag Felix Erling Rickardsson & Wilma Henriksen MAR 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Wilmer Bergqvist & Annie Lundqvist ENA 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Bugg Junior B
Granska lag Alfred Bergqvist & Wilma Djev ENA 1  / 3 1  / 6 Anmäld
Granska lag Elias Corlin & Emma Corlin MAR 2  / 3 -  / 2 Anmäld
Granska lag Hugo Svenberg & Elin Palm ENA 3  / 3 -  / 3 Anmäld
Bugg 35+ B
Granska lag Robert Johansson & Marianne Spets LBS 1  / 22 3  / 8 Anmäld
Granska lag Martin Hansen & Nina Söderström GRRC 2  / 22 2  / 7 Anmäld
Granska lag Robert Wilhelmsson & Camilla Wilhelmsson RS 3  / 22 1  / 5 Anmäld
Granska lag Tony Andersson & Ulrika Olzon RS 4  / 22 1  / 3 Anmäld
Granska lag Nichlas Bergqvist & Annette Bergqvist Sletten GRRC 5  / 22 1  / 5 Anmäld
Granska lag Lennie Trogen & Erica Trogen MORA 6  / 22 -  / 2 Anmäld
Granska lag Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC 6  / 22 -  / 1 Anmäld
Granska lag Harry Koglin & Anna Gillberg EBBA 8  / 22 -  / 4 Anmäld
Granska lag Panagiotis Sjögren Tailoglou & Mari Boänges EBBA 8  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kjell Lindersson & Åsa Vinterman EBBA 8  / 22 -  / 4 Anmäld
Granska lag Tomas Sonnenfeld & Lena Lövkvist NSW 11  / 22 -  / 4 Anmäld
Granska lag Tommy Andersson & Patricia Blomkvist RY2 / MÄLAR 12  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC 12  / 22 -  / 1 Anmäld
Granska lag Lars Löfquist & Annika Löfquist GRRC 12  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Cenny Walther & Carina Cordula BL / EBBA 12  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pär Attermo & Pia Attermo NSW 12  / 22 -  / 2 Anmäld
Granska lag Örjan Björkman & Ann Hagberg ENA 12  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Sven Larsson & Helena Åman LBS 12  / 22 -  / 4 Anmäld
Granska lag Lars Bård & Linda Bård GRRC 19  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mikael Tornberg & Malin Stegeby ALT 19  / 22 -  / 1 Anmäld
Granska lag Hans Ågren & Ewa Lystad BSDK / EBBA 19  / 22 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Eriksson & Susann Näsström EBBA 19  / 22 -  / 1 Anmäld
Granska lag Andreas Bergström & Anne Jansén NBR / LSDK S  / 22 -  / 0 Struken
Bugg Vuxen B / Junior A
Granska lag Kim Malmberg & Linda Melin HED / RING 1  / 20 3  / 5 Anmäld
Granska lag Arvid Holgersson & Viktoria Sanzobar OLAND / UBSS 2  / 20 2  / 5 Preliminär
Granska lag Marcus Bergqvist & Felicia Lind RING / GRRC 3  / 20 1  / 1 Anmäld
Granska lag Rasmus Dynesius & Jessica Fältman UBSS 4  / 20 1  / 1 Anmäld
Granska lag Fredrik Siljevik & Amelie Gustavsson MORA 5  / 20 1  / 2 Efteranmäld
Granska lag Elliott Ching & Emma Nyström RING 6  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Johan Åberg & Therese Hansson EBBA / NSW 6  / 20 -  / 4 Anmäld
Granska lag Felix Sjödin & Viktoria Ledström UDI 6  / 20 -  / 4 Anmäld
Granska lag Mikael Johansson & Linda Lagerfelt UBSS 9  / 20 -  / 3 Anmäld
Granska lag Jacob Ardnor & Linn Wiklander UDI 9  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tor Rikard Lie & Ragnhild Benum Reiten Norge / Dans Trondheim 11  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ching & Ida Nyström RING 12  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jon Landström & Sara Karlsson Alalahti DFDB 12  / 20 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Blom Hilbig & Sophia Ekorn NSW 12  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Biörs & Anne-Charlotte Johansson MÄLAR 12  / 20 -  / 2 Anmäld
Granska lag Johannes Grafström & Sanna Klaman NSW 12  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Sjöberg & Ellinor Jonsson UDI 12  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fredrik Frenning & Sandra Larsson MAR 18  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Jonasson & Frida Kopparmalms NIMB 18  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Svennevid & Anna Gander NSW 18  / 20 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-08-03 E-post info@dans.se