Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-09-12
,
T.o.m.: 2021-02-24
,
Tävling: 2009-09-12 Stingbuggen 2009

Row 1 - 50 av 209
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-09-12,
T.o.m.: 2021-02-24,
Tävling: 2009-09-12 Stingbuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 1  / 7 3  / 4 Preliminär
Granska lag Erik Nilsson & Filippa Lange SPIR 2  / 7 2  / 2 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 3  / 7 1  / 4 Efteranmäld
Granska lag Isak Pettersson & Isabelle Fredriksson MÄLAR 4  / 7 -  / 4 Preliminär
Granska lag Eric Almefalk & Amanda Jangbrand LBRR 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olle Gustafsson & Emma Torstensson VADK / LSDK 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Ivarsson & Linn Bjällstål NBR 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag David Johansson & Linnea Gustafsson DKSS 1  / 3 1  / 2 Preliminär
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 2  / 3 -  / 1 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 3  / 3 -  / 1 Preliminär
Granska lag Martin Lindström & Frida Gustafsson VADK S  / 3 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 1  / 3 1  / 5 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 2  / 3 -  / 5 Anmäld
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 1  / 7 3  / 6 Preliminär
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 2  / 7 2  / 7 Anmäld
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 3  / 7 1  / 2 Preliminär
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 4  / 7 -  / 4 Preliminär
Granska lag Jonas Grentzelius & Lovisa Lundkvist LBRR 5  / 7 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 6  / 7 -  / 3 Anmäld
Granska lag Sebastian Schjölin & Cornelia Folke DDF 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Isaksson & Maja Åleheim SPIR S  / 7 -  / 2 Struken
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK S  / 7 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C / Junior D
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 1  / 8 3  / 8 Preliminär
Granska lag Tobias Hanell & Freja Lindqvist NOSD 2  / 8 2  / 5 Preliminär
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 3  / 8 1  / 1 Preliminär
Granska lag Alfons Råberg & Astrid Råberg VÄRD 4  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredric Norberg & Lovisa Ferm ENA 5  / 8 -  / 1 Anmäld
Granska lag Henrik Lundqvist & Anna Gustbée DDF 6  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Anderstedt & Jessika Boberg DKM 7  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Martin Gustafsson & Isabell Svensson DKSS 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Wahlberg & Titti Nygren SNE S  / 8 -  / 2 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Mats Wåhlander & Carolina Pöhl BDK / NSW 1  / 10 3  / 5 Anmäld
Granska lag Michael Lindblad & Ingela Lindblad SNE 2  / 10 2  / 5 Preliminär
Granska lag Lennart Carlsson & Elsa Håkansson CRAZY 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Per Eriksson & Lenita Eriksson TRIFF 4  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Micael Hedström & Camilla Jakobsson Hedström NBR 5  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Peter Lund & Birgitta Karlin NOSD 6  / 10 -  / 2 Preliminär
Granska lag Tommy Nyman & Majgun Drupe NBR 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Löfquist & Annika Löfquist GRRC 8  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mats Björkén & Lena Björkén SPIR 9  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Patrik Fransson & Kjersti Bjäreborn Olsson CRAZY 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Norén & Lindha Börjesson SNE S  / 10 -  / 1 Struken
Granska lag Peder Schulze & Jennie Walfridsson WETT S  / 10 -  / 0 Struken
Granska lag Joakim Berg & Ulrika Larsson RR S  / 10 -  / 1 Struken
Bugg Ungdom B
Granska lag Lucas Pettersson & Julia Joelsson Boänges LSDK 1  / 5 2  / 7 Preliminär
Granska lag Ludvig Lindqvist & Elin Salomonsson JDC 2  / 5 1  / 4 Preliminär
Granska lag Jacob Harrysson & Petra Arvidsson SPIR 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fabian Rosell & Ida Olsson JDC 4  / 5 -  / 2 Preliminär
Granska lag Mikael Falk & Hanna Torsek DKM 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-24 E-post info@dans.se