Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-10-18
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2009-10-18 Ludvika Snurren 2009

Row 1 - 50 av 215
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-10-18,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2009-10-18 Ludvika Snurren 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 1  / 23 3  / 5 Preliminär
Granska lag Robin Ökvist & Lisa Nilsson ÄDD 2  / 23 2  / 2 Preliminär
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 3  / 23 1  / 1 Anmäld
Granska lag Amelie Gustavsson & Elvira Lindsnäs HED 4  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 5  / 23 1  / 5 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 6  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 7  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jens Beckenäs & Linnea Johansson LBS 7  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Pettersson & Isabelle Fredriksson MÄLAR 9  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 12  / 23 -  / 2 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 13  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Wallenstein & Astrid Gustafsson LAD 13  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 13  / 23 -  / 4 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 16  / 23 -  / 3 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 16  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 18  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 18  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Vairik Homan & Moa Lund DKM 20  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Bagger & Jeanette Heed Dahlman LAD 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hugo Östby & Lovisa Hellberg LAD 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Johansson & Erika Friberg OLAND 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Carlsson & Elin Pettersson MAR S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Mikael Hult & Madelene Johansson ÖBRK 1  / 9 3  / 3 Preliminär
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 2  / 9 2  / 3 Anmäld
Granska lag Dennis Björklind & Linnéa Landin NOSD 3  / 9 1  / 4 Preliminär
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 4  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 6  / 9 -  / 1 Preliminär
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Sund & Ida Nilsson LBS 6  / 9 -  / 4 Anmäld
Granska lag Simon Mjörnander & Sissel Stenmark LAD 9  / 9 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 1  / 10 3  / 5 Anmäld
Granska lag William Wikström & Emmy Engström ÄDD 2  / 10 2  / 2 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 4  / 10 -  / 5 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 5  / 10 -  / 5 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 6  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 8  / 10 -  / 7 Anmäld
Granska lag Wendel Carlsson & Matilda Lindh Klarqvist PORT 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 8  / 10 -  / 5 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 1  / 13 3  / 5 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 2  / 13 2  / 7 Preliminär
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH 3  / 13 1  / 5 Preliminär
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 4  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Marcus Bergqvist & Linnéa Hessel GRRC 5  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 6  / 13 -  / 3 Anmäld
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 7  / 13 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se