Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-11-21
,
T.o.m.: 2020-11-25
,
Tävling: 2009-11-21 Arlabuggen - 2009

Row 1 - 50 av 335
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-11-21,
T.o.m.: 2020-11-25,
Tävling: 2009-11-21 Arlabuggen - 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Rasmus Bengtsson & Rebecca Lindeberg LBH 1  / 17 3  / 7 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Moa Hylland VKB 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 3  / 17 1  / 5 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Melinda Krokström MBM 4  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 5  / 17 -  / 2 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 6  / 17 -  / 4 Preliminär
Granska lag Henrik Edlund & Sanna Johansson VKB 7  / 17 -  / 3 Preliminär
Granska lag Ida Hyllenstrand & Julia Bergmanson SKR 8  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Berling & Pia Andersson CAN 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 10  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 12  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kevin Sellén & Rakel Hallberg DKB 13  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR 14  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Philip Ringh & Malin Hallberg AXET 15  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Theodor Ehlen & Julia Andersson SOG 15  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Nero & Therese Kesti JSDK 17  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Jeppesen & Evelina Johansson LBH S  / 17 -  / 0 Struken
Granska lag Malte Bergman & Linnéa Olsson VBGSK S  / 17 -  / 0 Struken
Granska lag Pontus Folmanis & Elvira Olsson VBO S  / 17 -  / 5 Struken
Granska lag William Rådström & Ellen Apelskog SKR S  / 17 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 1  / 18 3  / 5 Anmäld
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 2  / 18 2  / 3 Preliminär
Granska lag Pontus Olsson & Julia Brorsson DBB 3  / 18 1  / 1 Anmäld
Granska lag Sebastian Lignell & Sofie Johnsson VBO 4  / 18 1  / 3 Preliminär
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB 5  / 18 -  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 6  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Amanda Hedman DKB 7  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 8  / 18 -  / 4 Anmäld
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 8  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 10  / 18 -  / 2 Anmäld
Granska lag Philip Lundström & Lydia Uusitalo VBO 11  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrick Grundström & Alexandra Carlsson LBH 12  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Isak Hagård & Frida Hagård HABO 12  / 18 -  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 12  / 18 -  / 3 Anmäld
Granska lag Benjamin Hagård & Emelie Wåhlin HABO 15  / 18 -  / 0 Anmäld
Granska lag Felix Nicklasson & Michelle Melander LBH 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 17  / 18 -  / 3 Preliminär
Granska lag Kristoffer Eriksson & Cathrine Elbe VBO 18  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Kolmodin & Emma Svärd LBH S  / 18 -  / 0 Struken
Granska lag Anton Jebens & Erica Jebens CAN S  / 18 -  / 0 Struken
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO S  / 18 -  / 1 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 1  / 5 2  / 10 Preliminär
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 2  / 5 1  / 1 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Angelica Siegerstam-Andersson MBM 3  / 5 -  / 2 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC S  / 5 -  / 7 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson PORT 1  / 17 3  / 6 Anmäld
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 2  / 17 2  / 4 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-25 E-post info@dans.se