Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-11-28
,
T.o.m.: 2021-05-12
,
Tävling: 2009-11-28 Oppundabuggen - 2009

Row 1 - 50 av 173
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-11-28,
T.o.m.: 2021-05-12,
Tävling: 2009-11-28 Oppundabuggen - 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 1  / 11 3  / 4 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 2  / 11 2  / 7 Preliminär
Granska lag Tobias Andersson & Linnéa Unnerstedt ENA 3  / 11 1  / 1 Efteranmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 4  / 11 1  / 5 Anmäld
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 5  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 7  / 11 -  / 3 Anmäld
Granska lag Jacob Hoffman & Lisa Larsson DKM 8  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Filip Ivarsson & Linn Bjällstål NBR 9  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Moa Ståhl & Sandra Hedlund RY2 9  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Vairik Homan & Moa Lund DKM 11  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC S  / 11 -  / 0 Struken
Granska lag Madeleine Ståhl & Nellie Fältskog RY2 S  / 11 -  / 0 Struken
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR S  / 11 -  / 0 Struken
Granska lag Victor Eklund & Emma Keränen DKM S  / 11 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Dennis Björklind & Linnéa Landin NOSD 1  / 4 1  / 6 Preliminär
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 3  / 4 -  / 1 Preliminär
Granska lag Josefine Knutsson & Sabina Rydberg RY2 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 2  / 6 1  / 9 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 3  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM 4  / 6 -  / 5 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 5  / 6 -  / 1 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 6  / 6 -  / 8 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA S  / 6 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 1  / 3 1  / 4 Anmäld
Granska lag Jonas Grentzelius & Lovisa Lundkvist LBRR 2  / 3 -  / 4 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 3  / 3 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR S  / 3 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 1  / 6 2  / 3 Preliminär
Granska lag Fredrik Frenning & Madelene Svanbäck MAR 2  / 6 1  / 6 Preliminär
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 3  / 6 -  / 1 Preliminär
Granska lag Isak Pettersson & Emilia Johansson MÄLAR 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alex Anderson & Emma Lindvall MÄLAR 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR S  / 6 -  / 0 Struken
Bugg Junior D
Granska lag Anders Norrman & Cassandra Stens NSW 1  / 8 3  / 5 Anmäld
Granska lag Tim Wahlberg & Titti Nygren SNE 2  / 8 2  / 5 Preliminär
Granska lag Tobias Hanell & Caroline Jonsson NOSD 3  / 8 1  / 1 Preliminär
Granska lag Alfons Råberg & Astrid Råberg VÄRD 4  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Christoffer Svensson & Cecilia Kebert RY2 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Anderstedt & Jessika Boberg DKM 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Johan Wilhelmsson & Janira Garcia-Persson VÄSBY 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Moberg & Ebba Moberg RY2 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ D
Granska lag Kjell Pettersson & Eila Reimert BDK 1  / 16 3  / 3 Anmäld
Granska lag Mats Wåhlander & Carolina Pöhl BDK / NSW 2  / 16 2  / 7 Anmäld
Granska lag Per Eriksson & Lenita Eriksson TRIFF 3  / 16 1  / 4 Preliminär
Granska lag Leif Borglund & Britt-Inger Bäverfalk BDK 4  / 16 1  / 1 Anmäld
Granska lag Mikael Åstrand & Maria Åstrand BDK 5  / 16 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-12 E-post info@dans.se