Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-12-12
,
T.o.m.: 2020-11-25
,
Tävling: 2009-12-12 Ulricabuggen - 2009

Row 1 - 50 av 263
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-12-12,
T.o.m.: 2020-11-25,
Tävling: 2009-12-12 Ulricabuggen - 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 1  / 14 3  / 8 Efteranmäld
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 2  / 14 2  / 2 Anmäld
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 3  / 14 1  / 1 Anmäld
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 4  / 14 1  / 5 Preliminär
Granska lag Christoffer Andersson Andersen & Petronella Svensson BLÅA 5  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Joelsson & Lisa Skattberg DKB 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Moa Hylland VKB 7  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Folmanis & Elvira Olsson VBO 8  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Alvin Karlsson & Hilda Karlsson BLÅA 8  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Kevin Sellén & Rakel Hallberg DKB 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Ringh & Malin Hallberg AXET 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Malte Bergman & Celicia Wildheim VBGSK 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Theodor Ehlen & Julia Andersson SOG 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Westman & Linnéa Remar DKB 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ida Hyllenstrand & Julia Bergmanson SKR S  / 14 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 2  / 14 2  / 7 Anmäld
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 3  / 14 1  / 4 Preliminär
Granska lag David Johansson & Linnea Gustafsson DKSS 4  / 14 1  / 6 Preliminär
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 5  / 14 -  / 3 Anmäld
Granska lag Sebastian Lignell & Sofie Johnsson VBO 6  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 7  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 8  / 14 -  / 2 Anmäld
Granska lag Ales Stafeichuk & Ellen Johansson DKSS 9  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Amanda Hedman DKB 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nils Reinholtz & Lisa Källberg JDC 11  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Anton Jebens & Erica Jebens CAN 12  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Kolmodin & Emma Svärd LBH 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Eriksson & Cathrine Elbe VBO 14  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Max Romé & Sanna Walter DKSS D  / 14 -  / 0 Diskvalificerad
Bugg Barn D
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Rasmus Bengtsson & Rebecca Lindeberg LBH 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 3  / 3 -  / 7 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Joel Conradsson & Kristin Söderlund LBH 1  / 14 3  / 4 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 2  / 14 2  / 3 Preliminär
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 3  / 14 1  / 5 Preliminär
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 4  / 14 1  / 5 Preliminär
Granska lag Ludwig Isaksson & Maja Åleheim SPIR 5  / 14 -  / 2 Anmäld
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 6  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Kevin Olsson & Julia Nilsson VOLL 7  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Sebastian Schjölin & Cornelia Folke DDF 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Nord & Sara Nord LBH 9  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 9  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Adam Söderblom & Ida Ågestedt AXET 11  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 12  / 14 -  / 4 Preliminär
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK 12  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 14  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK S  / 14 -  / 0 Struken
Granska lag Patrik Abrahamsson & Amelie Abrahamsson BDF S  / 14 -  / 5 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Adam Klaar & Rebecca Jakobsson LBRR 1  / 9 3  / 3 Preliminär
Granska lag Hampus Thorsen & Matilda Carlsson PORT 2  / 9 2  / 6 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-25 E-post info@dans.se