Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-09-19
,
T.o.m.: 2021-05-07
,
Tävling: 2009-09-19 Stinsenbuggen 2009

Row 1 - 50 av 163
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-09-19,
T.o.m.: 2021-05-07,
Tävling: 2009-09-19 Stinsenbuggen 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Dubbelbugg Ungdom E
Granska lag Rasmus Ljunggren, Amanda Karlsson & Natalie Karlsson VKB 1  / 4 1  / 4 Preliminär
Granska lag William Larsson, Angelica Andersson & Felicia Karlsson DDKF 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg, Hilma Svantesson & Ida Hallberg AXET 3  / 4 -  / 3 Preliminär
Granska lag Viktor Davidsson, Cajsa Borgström & Celicia Wildheim VBGSK 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Dubbelbugg Ungdom D
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist, Anja Fagerberg & Jennifer Engelbrektsson DBB 1  / 5 2  / 2 Efteranmäld
Granska lag Simon Ask, Elin Magnusson & Sofia Magnusson DBB 2  / 5 1  / 4 Anmäld
Granska lag Victor Rundström, Melinda Thorström & Sara Erlander DBB 3  / 5 -  / 3 Anmäld
Granska lag Robin Johansson, Anna Abrahamsson & Lovisa Kindemark PORT 4  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren, Emma Ringh & Ida Ågestedt AXET 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Dubbelbugg Ungdom C / Junior D
Granska lag Daniel Agrell, Anna Arvidsson & Madeleine Holmlind VSB 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Jacobsson, Emiilije Bodinger & Patricia Sellén DKB 2  / 6 1  / 4 Preliminär
Granska lag Andreas Ragnar Karlberg, Hanna Ragnar-Karlberg & Johanna Abrahamsson HABO / TRAN 3  / 6 -  / 1 Anmäld
Granska lag Joel Conradsson, Jennifer Reitmaier & Kristin Söderlund LBH 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic, Cajsa Weinemo & Jasmine Sellén DKB 4  / 6 -  / 2 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar, Amelie Abrahamsson & Therese Fredriksson BDF 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn E
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 1  / 10 3  / 4 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 2  / 10 2  / 4 Preliminär
Granska lag Pontus Folmanis & Elvira Olsson VBO 3  / 10 1  / 5 Preliminär
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 4  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 5  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Theodor Ehlen & Julia Andersson SOG 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Bengtsson & Rebecca Lindeberg LBH 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 7  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ruben Ljunggren & Hanna Källsvik VKB 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hannes Persson & Stina Österberg VSB 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 1  / 14 3  / 4 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 2  / 14 2  / 8 Preliminär
Granska lag Nils Reinholtz & Lisa Källberg JDC 3  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 4  / 14 1  / 4 Efteranmäld
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO 5  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Viktor Davidsson & Celicia Wildheim VBGSK 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Davidsson & Elvira Wildheim VBGSK 7  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 8  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 8  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 10  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 10  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 12  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 13  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Robert Yngve & Annie Melin VBO 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 1  / 3 1  / 3 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 2  / 3 -  / 4 Preliminär
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO 1  / 14 3  / 4 Preliminär
Granska lag Alfred Olsson & Jeanette Elbe VBO 2  / 14 2  / 7 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 3  / 14 1  / 3 Preliminär
Granska lag Adam Söderblom & Ida Ågestedt AXET 4  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 5  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson PORT 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 7  / 14 -  / 4 Anmäld
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson SOG 8  / 14 -  / 3 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-07 E-post info@dans.se