Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2009-12-06
,
T.o.m.: 2021-05-07
,
Tävling: 2009-12-06 Pepparrotsbuggen - 2009

Row 1 - 50 av 363
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2009-12-06,
T.o.m.: 2021-05-07,
Tävling: 2009-12-06 Pepparrotsbuggen - 2009

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 1  / 29 3  / 7 Anmäld
Granska lag Jesper Stellmar Karlsson & Izabelle Andersson ENA 2  / 29 2  / 2 Anmäld
Granska lag Fanny Elfving & Tiana Byström Narvaez RING 3  / 29 1  / 4 Anmäld
Granska lag Fabian Pettersson & Klara Edin ENA 4  / 29 1  / 1 Anmäld
Granska lag Jesper Ytterbom & Emma Öberg ENA 5  / 29 1  / 1 Anmäld
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 6  / 29 -  / 1 Anmäld
Granska lag Johan Lindell & Fanny Åhlin ENA 7  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 7  / 29 -  / 5 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 9  / 29 -  / 3 Anmäld
Granska lag Jacob Hoffman & Lisa Larsson DKM 9  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 11  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Frylén & Vilma Ax ENA 12  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 13  / 29 -  / 2 Anmäld
Granska lag Filip Ivarsson & Linn Bjällstål NBR 14  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Lundqvist & Johanna Lundqvist ENA 14  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dante Nilsson & Julia Wennerström ENA 16  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Zara Wallander ENA 16  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 18  / 29 -  / 0 Preliminär
Granska lag Henrik Eklund & Ida Johansson ENA 18  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Xavier Svennebäck & Sofie Jansson OLAND 20  / 29 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Lund & Amanda Westerberg ENA 20  / 29 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Adam Andersson & Madeleine Sjöberg ENA 20  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pontus Palmquist & Malin Andersson ENA 23  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ludvig Segerholm & Emilia Färnström OLAND 23  / 29 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Gunnarsson & Stina Pettersson OLAND 25  / 29 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pär Johansson & Ängla Hammarberg ENA 25  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Arnesson & Olivia Medin ENA 27  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Johansson & Erika Friberg OLAND 27  / 29 -  / 0 Preliminär
Granska lag Vairik Homan & Moa Lund DKM 27  / 29 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Bodin & Alice Eriksson ENA S  / 29 -  / 0 Struken
Granska lag David Winroth & Alice Medin ENA S  / 29 -  / 0 Struken
Granska lag Alfred Bergqvist & Clara Jörgensen ENA S  / 29 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Fredrik Sonesson & Ellen Söder RS 1  / 9 3  / 4 Anmäld
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 2  / 9 2  / 6 Anmäld
Granska lag Mikael Hedin & Louise Ljungström DDK 3  / 9 1  / 3 Anmäld
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 4  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 5  / 9 -  / 4 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 6  / 9 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 7  / 9 -  / 3 Preliminär
Granska lag Tomas Pettersson & Elin Pettersson MAR 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 1  / 10 3  / 5 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 2  / 10 2  / 12 Preliminär
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 3  / 10 1  / 1 Anmäld
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 4  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 5  / 10 -  / 8 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 6  / 10 -  / 7 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 7  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 7  / 10 -  / 1 Anmäld
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-07 E-post info@dans.se