Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2002-09-28,
T.o.m.: 2022-12-08,
Tävling: 2002-09-28 Ludvikansnurren 2002

Row 1 - 50 av 207
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2002-09-28,
T.o.m.: 2022-12-08,
Tävling: 2002-09-28 Ludvikansnurren 2002

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Niclas Hildingsson & Caroline Ljungquist DDK 1  / 19 3  / 6 Preliminär
Granska lag Douglas Rönnberg & Anna Engstrand MAR 2  / 19 2  / 3 Preliminär
Granska lag Gustav Aker & Anna Hedström MÄLAR 3  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Niklas Kurvinen & Sara Erntsson HED 4  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Max Hummelgård & Ida Nilsson HED 5  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Adrian Friberg & Camilla Pettersson MÄLAR 6  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Joakim Soininen & Lina Kesti TRIFF 7  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Joel Nordahl & Linn Nordahl LAD 7  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hollstenius & Matilda Ericsson HED 7  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stephan Christensen & Malin Sivander ENA 10  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Lindholm & Patricia Mård Pettersson ENA 11  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Sivander & Sabina Christensen ENA 11  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Lindberg & Lina Aker MÄLAR 11  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Emil Holgersson & Madelene Freij OLAND 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Isaksen & Amanda Tallus MÄLAR 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Graning & Johanna Westesson MÄLAR 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Holmqvist & Eleonor Hellsberg DKM 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Vigebjörk & Josefine Brodin UBSS 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Pros & Jennifer Malmberg HED 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Sonny Hamberg & Ida Sander LAD 1  / 16 3  / 4 Preliminär
Granska lag Charles Metzmaa & Hanna Bergling MAR 2  / 16 2  / 2 Preliminär
Granska lag Mattias Polvikoski & Elena Nilsson HED 3  / 16 1  / 1 Preliminär
Granska lag Anders Sjöberg & Sofia Jansson LAD 4  / 16 1  / 1 Preliminär
Granska lag Dennis Järvekvist & Fanny Strand DKM 5  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Simson Sundman & Caroline Granfors DKM 6  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Erntsson & Anette Schultzberg Isaksson HED 7  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Hamnevik & Denise Lundstedt NDF 7  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Almgren & Emelie Berglund OLAND 7  / 16 -  / 5 Preliminär
Granska lag Mattias Andersson & Josefin Sahlin AROS 10  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Ehrnvall & Sofia Ehrnvall UBSS 11  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Ekholm & Ida Nilsson ENA 11  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Kroon & Emilie Åsberg RR 13  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Kinberg & Caroline Hedman OLAND 13  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joacim Norberg & Maria Åslund ENA 15  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Björnesjö & Stina Holmqvist DKM 16  / 16 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Anton Märiläinen & Jessica Almén LAD 1  / 8 3  / 3 Preliminär
Granska lag Andreas Mallin & Johanna Kinnemar-Lundholm DKM 2  / 8 2  / 5 Preliminär
Granska lag Niklas Hillman & Linda Hasselquist DKM 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag Kenny Andersson & Maria Pellas MÄLAR 4  / 8 -  / 3 Preliminär
Granska lag Tobias Jarefalk & Josefine Eriksson AROS 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Magnusson & Malin Rödin VKB 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Olsson & Amanda Westerholm MÄLAR 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kim Skyum & Sanna Soininen TRIFF 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn C / Ungdom D
Granska lag Daniel Svensson & Maria Magnusson LAD 1  / 20 3  / 4 Preliminär
Granska lag David Bertilsson & Malin Norling AROS 2  / 20 2  / 3 Preliminär
Granska lag Anders Magnusson & Matilda Johansson LAD 3  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Lundgren & Ida Waernulf MÄLAR 4  / 20 1  / 4 Preliminär
Granska lag Fredrik Näsström & Jenny Thomassen FDGH 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Alexander Gunnari & Jennifer Leijon MAR 6  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Gustafsson & Erika Skilström LAD 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-08 E-post info@cogwork.se