Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2018-05-26
,
T.o.m.: 2020-08-15
,
Tävling: 2018-05-26 BRR LSDK - LSDK

Row 1 - 50 av 81
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2018-05-26,
T.o.m.: 2020-08-15,
Tävling: 2018-05-26 BRR LSDK - LSDK

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg 35+ A / Super-A
Granska lag Tony Wallin & Tina Wallin GRRC 1  / 9 3  / 15 Anmäld
Granska lag Daniel Rolin & Golda Einstein BDF 2  / 9 2  / 32 Anmäld
Granska lag Thomas Nilefalk & Carina Nilefalk LDT 3  / 9 1  / 77 Anmäld
Granska lag Leif Karlsson & Maria Pettersson LSDK 4  / 9 -  / 21 Anmäld
Granska lag Leif Borglund & Britt-Inger Bäverfalk UBSS / NSW 5  / 9 -  / 4 Anmäld
Granska lag Mikael Karlström & Annelie Åhman UBSS 6  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Lars Brunnström & Helén Brunnström ALT 7  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Mats Björkén & Lena Björkén LDT 8  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Christer Sandell & Pernilla Kumlin WETT 8  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Henrik Jansson & Johanna Kjellgren UBSS S  / 9 -  / 9 Struken
Granska lag Christoffer Nilsson & Christina Edwinsdotter Ardnor UDI S  / 9 -  / 3 Struken
Granska lag Hans Olof Lundin & Heléne Vigebjörk GRRC / UBSS S  / 9 -  / 1 Struken
Granska lag Tommy Andersson & Anneli Karlsson RY2 S  / 9 -  / 15 Struken
Bugg 35+ B
Granska lag Carl-Johan Sivertsson & Jenny Johansson BDF 1  / 17 3  / 5 Anmäld
Granska lag Patric Jansson & Anne-Charlotte Johansson MÄLAR 2  / 17 2  / 2 Anmäld
Granska lag Patric Karlsson & Johanna Kjellgren MAR / UBSS 3  / 17 1  / 1 Efteranmäld
Granska lag Andreas Bergström & Anne Jansén NBR 4  / 17 1  / 4 Anmäld
Granska lag Markus Johansson & Satu Söderström MÄLAR 5  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Harry Koglin & Anna Gillberg EBBA 6  / 17 -  / 5 Anmäld
Granska lag Panagiotis Sjögren Tailoglou & Mari Boänges EBBA 7  / 17 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Jim Svantesson & Ulrika Olzon RS 7  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pär Attermo & Pia Attermo NSW 7  / 17 -  / 2 Anmäld
Granska lag Lars Lundkvist & Anne-Marie Lund BL 10  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anders Karlsson & Marielouise Strömstedt NODF 10  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Örjan Björkman & Ann Hagberg ENA 12  / 17 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Magnus Carlsson & Åsa Linnersjö RR / DKM 12  / 17 -  / 1 Anmäld
Granska lag Peter Lund & Lena-Marie Lundberg NODF / DKDM 14  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Cenny Walther & Carina Cordula BL / EBBA 14  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Eriksson & Susann Näsström EBBA / NSW 14  / 17 -  / 1 Anmäld
Granska lag Mats Wåhlander & Eva Wåhlander UBSS 17  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tommy Andersson & Jennie Andersson LDT S  / 17 -  / 0 Struken
Granska lag Peter Biro & Anneli Andersson VOLL S  / 17 -  / 0 Struken
Granska lag Patric Karlsson & Camilla Björk MAR / ENA S  / 17 -  / 1 Struken
Bugg 35+ C
Granska lag Jens Odnell & Caroline Odnell WETT 1  / 6 2  / 5 Anmäld
Granska lag Patrik Andersson & Anneli Andersson MÄLAR / VOLL 2  / 6 1  / 6 Efteranmäld
Granska lag Fredrik Karlsson & Erika Nyiri LBRR 3  / 6 -  / 1 Anmäld
Granska lag Göran Hesselstål & Ulrika Hesselstål DGFK 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Lorentzon & Maria Ringvall DKM 5  / 6 -  / 3 Anmäld
Granska lag Thomas Andersson & Elisabet Wessling UBSS 6  / 6 -  / 1 Anmäld
Granska lag Jan-Erik Olsson & Britt-Lis Olsson GÅS S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Tommy Karlsson & Gunilla Linde NODF S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Bo Gustafsson & Jane Huvell WETT S  / 6 -  / 4 Struken
Granska lag Jens Nylund & Karin Olsson CTD S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Ulf Syvertsen & Linda Chadell NSW S  / 6 -  / 1 Struken
Granska lag Johan Hammarstedt & Lotta Krohn ENA S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Mikael Åberg & Annjeanette Sandström UDI S  / 6 -  / 6 Struken
Bugg Junior B / Junior C / Ungdom C
Granska lag Oliver Mellberg & Gabriella Oskarsson DKB / SKR 1  / 4 1  / 1 Efteranmäld
Granska lag Anton Östh & Alva Johansson TSDK 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Elias Ågren & Elvira Larsson WETT 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Johansson & Nova Holmström TSDK / LBRR 4  / 4 -  / 0 Efteranmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-08-15 E-post info@dans.se