Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-01-30
,
T.o.m.: 2020-11-30
,
Tävling: 2010-01-30 Varabuggen

Row 1 - 50 av 262
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-01-30,
T.o.m.: 2020-11-30,
Tävling: 2010-01-30 Varabuggen

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Benjamin Nilsson & Amanda Carlsson HVD 1  / 17 3  / 3 Preliminär
Granska lag Linus Morken & Mathilda Råman LBH 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Granska lag Oskar Dahlström & Sara Almqvist VSB 3  / 17 1  / 1 Anmäld
Granska lag Ruben Ljunggren & Moa Hylland VKB 4  / 17 1  / 3 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 5  / 17 -  / 1 Anmäld
Granska lag Albin Höglind & Moa Hansson RS 6  / 17 -  / 2 Efteranmäld
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 7  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pontus Nero & Therese Kesti JSDK 8  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR 9  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Kevin Sellén & Rakel Hallberg DKB 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Ringh & Malin Hallberg AXET 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Jeppesen & Evelina Johansson LBH 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ida Hyllenstrand & Julia Bergmanson SKR 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Kristiansson & Matilda Lindh Klarqvist PORT 11  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fabian Stomberg & Agnes Karlsson VSB 15  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hannes Persson & Stina Österberg VSB 15  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Theodor Ehlen & Julia Andersson SOG 15  / 17 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 1  / 9 3  / 6 Anmäld
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB 2  / 9 2  / 2 Anmäld
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 3  / 9 1  / 5 Anmäld
Granska lag Fredrik Sonesson & Ellen Söder RS 4  / 9 -  / 4 Anmäld
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 6  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anton Jebens & Erica Jebens CAN 7  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Åkerblom & Cecilia Lewenstedt VSB 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fredrick Grundström & Alexandra Carlsson LBH 9  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Nicklasson & Michelle Melander LBH S  / 9 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 1  / 8 3  / 10 Preliminär
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 2  / 8 2  / 7 Preliminär
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 4  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 6  / 8 -  / 3 Preliminär
Granska lag Rasmus Bengtsson & Rebecca Lindeberg LBH 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 8  / 8 -  / 2 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Carl Jacobsson & Felicia Larsson LBRR 1  / 15 3  / 3 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 2  / 15 2  / 2 Preliminär
Granska lag Max Romé & Sanna Walter DKSS 3  / 15 1  / 1 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 4  / 15 1  / 5 Preliminär
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 5  / 15 -  / 5 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Alice Jansson MBM / PORT 6  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 7  / 15 -  / 4 Anmäld
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 8  / 15 -  / 4 Anmäld
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 9  / 15 -  / 5 Preliminär
Granska lag Jonas Grentzelius & Lovisa Lundkvist LBRR 10  / 15 -  / 5 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 11  / 15 -  / 1 Preliminär
Granska lag David Johansson & Linnea Gustafsson DKSS 11  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 11  / 15 -  / 3 Preliminär
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 14  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 14  / 15 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-30 E-post info@dans.se