Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-03-06
,
T.o.m.: 2020-11-30
,
Tävling: 2010-03-06 Bockstensbuggen - 2010

Row 1 - 50 av 204
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-03-06,
T.o.m.: 2020-11-30,
Tävling: 2010-03-06 Bockstensbuggen - 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Wendel Carlsson & Matilda Dahlström PORT 1  / 11 3  / 3 Anmäld
Granska lag Linus Morken & Mathilda Råman LBH 2  / 11 2  / 4 Preliminär
Granska lag Christoffer Andersson Andersen & Petronella Svensson BLÅA 3  / 11 1  / 1 Anmäld
Granska lag Ruben Ljunggren & Moa Hylland VKB 4  / 11 1  / 4 Preliminär
Granska lag Wilhelm Jönne & Wilma Bertilsson LBH 5  / 11 -  / 2 Preliminär
Granska lag Philip Ringh & Malin Hallberg AXET 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Jeppesen & Evelina Johansson LBH 7  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kevin Sellén & Rakel Hallberg DKB 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Lundström & Alma Bjärsholm VBO 9  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 10  / 11 -  / 2 Anmäld
Granska lag Andreas Westman & Linnéa Remar DKB 11  / 11 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 1  / 3 1  / 3 Preliminär
Granska lag Rasmus Bengtsson & Rebecca Lindeberg LBH 2  / 3 -  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Mårtensson & Linn Mårtensson BLÅA 3  / 3 -  / 3 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 1  / 13 3  / 8 Anmäld
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 2  / 13 2  / 5 Anmäld
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 3  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 4  / 13 1  / 5 Preliminär
Granska lag Viktor Davidsson & Celicia Wildheim VBGSK 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andru Petre & Mariola Karlsson BLÅA 6  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB 7  / 13 -  / 2 Anmäld
Granska lag Adam Ceder & Lovisa Andersson VBGSK 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Nicklasson & Michelle Melander LBH 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Davidsson & Elvira Wildheim VBGSK 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrick Grundström & Johanna Edblom LBH 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Amanda Hedman DKB 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Billy Green & Natalie Van Den Broek LBH 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 1  / 9 3  / 8 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 2  / 9 2  / 4 Preliminär
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 3  / 9 1  / 2 Anmäld
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 4  / 9 -  / 1 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 5  / 9 -  / 3 Preliminär
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 6  / 9 -  / 3 Preliminär
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 7  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Alice Jansson MBM / PORT 9  / 9 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom C
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Alfred Olsson & Jeanette Elbe VBO 2  / 6 1  / 6 Preliminär
Granska lag Timothy Williams & Thilda Andersson BLÅA 3  / 6 -  / 3 Anmäld
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson SOG 4  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT S  / 6 -  / 3 Struken
Bugg Junior D
Granska lag Joel Conradsson & Kristin Söderlund LBH 1  / 18 3  / 4 Preliminär
Granska lag Emil Olsson & Sara Persson ÖDF 2  / 18 2  / 2 Anmäld
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 3  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Elias Hansson & Lina Morken LBH 4  / 18 1  / 1 Preliminär
Granska lag Anton Svensson & Sandra Svensson SOG 5  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 6  / 18 -  / 1 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 7  / 18 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-30 E-post info@dans.se