Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-03-06
,
T.o.m.: 2021-02-25
,
Tävling: 2010-03-06 Hedemorabuggen

Row 1 - 50 av 275
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-03-06,
T.o.m.: 2021-02-25,
Tävling: 2010-03-06 Hedemorabuggen

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 1  / 17 3  / 7 Anmäld
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 2  / 17 2  / 7 Anmäld
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 3  / 17 1  / 1 Anmäld
Granska lag Hugo Östby & Lovisa Hellberg LAD 4  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jacob Hoffman & Lisa Larsson DKM 5  / 17 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 6  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Xavier Svennebäck & Sofie Jansson OLAND 7  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Lostelius & Ebba Enlund MÄLAR 7  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Bodin & Alice Eriksson ENA 9  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Philip Jansson & Ottilia Höglund OLAND 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Morelius & Klara Morelius HED 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Wallenstein & Jeanette Heed Dahlman LAD 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Andreasson & Nell Gerkens TRIFF 12  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emilia Engström & Ester Frisk HED 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Rapp & Felizia Koski MÄLAR 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Frylén & Vilma Ax ENA 12  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ludvig Segerholm & Emilia Färnström OLAND 12  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Amelie Gustavsson & Elvira Lindsnäs HED S  / 17 -  / 1 Struken
Granska lag Adam Andersson & Madeleine Sjöberg ENA S  / 17 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Erika Friberg OLAND 1  / 8 3  / 3 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Minette Hammarberg ENA 2  / 8 2  / 2 Anmäld
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 3  / 8 1  / 5 Anmäld
Granska lag Jenny Orjala & Linn Jons HED 4  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 5  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Zara Wallander ENA 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Pettersson & Elin Pettersson MAR 7  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Friberg & Josefine Hållén OLAND 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Malmgren & Julia Mankelius TRIFF S  / 8 -  / 0 Struken
Granska lag Nellie Hanson & Therse Hinders-Wiklund HED S  / 8 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 1  / 3 1  / 4 Preliminär
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 1  / 12 3  / 7 Anmäld
Granska lag Simon Bodin & Nathalie Rydh ENA 2  / 12 2  / 2 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 3  / 12 1  / 2 Anmäld
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 4  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 5  / 12 -  / 3 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 6  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dennis Björklind & Linnéa Landin NOSD 7  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 8  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 8  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 10  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 10  / 12 -  / 5 Anmäld
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 12  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA S  / 12 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 1  / 6 2  / 4 Preliminär
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 2  / 6 1  / 2 Efteranmäld
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 3  / 6 -  / 3 Anmäld
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 4  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Isak Pettersson & Emilia Johansson MÄLAR 4  / 6 -  / 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-25 E-post info@dans.se