Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-03-20
,
T.o.m.: 2021-03-01
,
Tävling: 2010-03-20 Paradisbuggen

Row 1 - 50 av 228
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-03-20,
T.o.m.: 2021-03-01,
Tävling: 2010-03-20 Paradisbuggen

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Pontus Stenberg & Emma Backman ÄDD 1  / 15 3  / 3 Preliminär
Granska lag Teodor Tegelström & Filippa Rådström FLBS 2  / 15 2  / 4 Anmäld
Granska lag Elias Johansson & Lisa Lundström ÄDD 3  / 15 1  / 4 Preliminär
Granska lag Amanda Lindmark & Angelica Lindmark SDK 4  / 15 1  / 1 Preliminär
Granska lag Gabriel Tarberg & Frida Karlsson NIP 5  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Edlund & Emelie Steen UDI 6  / 15 -  / 1 Preliminär
Granska lag Axel Lindh & Lina Karlsson ÄDD 7  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Sundin & Frida Brunnström ALT 8  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag Samuel Lindmark & Tilda Andersson SDK 9  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Blom & Emma Kanon LUST 9  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Sehlstedt & Julia Nilsson SDK 11  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mimmi Melkersson & Wilma Lindström UDI 12  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hampus Brunnström & Emma Öhlund ALT 12  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag Peter Johansson & Tuva Wall RING 14  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag Albin Eriksson & Maja Engström ÄDD 14  / 15 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Artur Persson & Emma Brander FLBS 1  / 11 3  / 8 Anmäld
Granska lag Albin Persson & Jessica Ögren FLBS 2  / 11 2  / 6 Anmäld
Granska lag Robin Ökvist & Lisa Nilsson ÄDD 3  / 11 1  / 2 Preliminär
Granska lag Jesper Karlsson & Thilda Nilsson SDK 4  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt UDI 5  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Isaksson-Westermark & Jennie Burman SDK 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Andersson & Sofia Burwall SDK 7  / 11 -  / 3 Preliminär
Granska lag Hampus Andersson & Ida Lundberg ÄDD 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Beyer & Jessica Tjäder FLBS 9  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Markus Johansson & Maria Johansson RING 10  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Christoffer Berglund & Caroline Berglund TROLL 11  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Edin & Emma Öberg ÄDD S  / 11 -  / 0 Struken
Granska lag Aron Glas & Cassandra Karlsson UDI S  / 11 -  / 0 Struken
Granska lag Robert Henriksson & Angelica Henriksson NIP S  / 11 -  / 0 Struken
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Jens Beckenäs & Simona Higberg LBS 1  / 12 3  / 4 Anmäld
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 2  / 12 2  / 6 Anmäld
Granska lag Elias Sandström & Julia Sandberg UDI 3  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 5  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kristoffer Sund & Ida Nilsson LBS 6  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 7  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Wikström & Emmy Engström ÄDD 8  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Pålsson & Evelina Jakobsson UDI 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Sjöberg & Agnes Granberg UDI 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 10  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 12  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH D  / 12 -  / 0 Diskvalificerad
Bugg Ungdom C
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 1  / 5 2  / 3 Preliminär
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 2  / 5 1  / 4 Preliminär
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 3  / 5 -  / 4 Anmäld
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 4  / 5 -  / 3 Anmäld
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Bugg Junior D
Granska lag Martin Nilsson & Julia Gudmundsson ÄDD 1  / 14 3  / 8 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Judith Grahn ÄDD 2  / 14 2  / 2 Preliminär
Granska lag Mikael Hult & Hanna Söderkvist ÖBRK 3  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 4  / 14 1  / 3 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-01 E-post info@dans.se