Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-03-28
,
T.o.m.: 2021-05-12
,
Tävling: 2010-03-28 Stingbuggen - 2010

Row 1 - 50 av 301
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-03-28,
T.o.m.: 2021-05-12,
Tävling: 2010-03-28 Stingbuggen - 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Filip Lostelius & Ebba Enlund MÄLAR 1  / 13 3  / 3 Anmäld
Granska lag Erik Nilsson & Filippa Lange SPIR 2  / 13 2  / 4 Preliminär
Granska lag Fabian Pettersson & Klara Edin ENA 3  / 13 1  / 3 Anmäld
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 4  / 13 1  / 2 Anmäld
Granska lag Jacob Hoffman & Lisa Larsson DKM 5  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 6  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Vairik Homan & Moa Lund DKM 7  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Bodin & Alice Eriksson ENA 8  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Krystian Sivertsson & Natalia Sivertsson DKM 8  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joakim Karlsson & Ebba Iwahr NOSD 10  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Löfgren & Louise Henningsson SPIR 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Lindström & Anna Strand TRIFF 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Dahlberg & Linn Kjerrgren Edlund MÄLAR S  / 13 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Anders Pettersson & Linda Lövberg MAR 1  / 12 3  / 4 Anmäld
Granska lag Isak Hagård & Frida Hagård HABO 2  / 12 2  / 4 Anmäld
Granska lag Benjamin Hagård & Emelie Wåhlin HABO 3  / 12 1  / 1 Anmäld
Granska lag Axel Jonsson & Ellen Dalemo DKM 4  / 12 1  / 1 Anmäld
Granska lag Olle Gustafsson & Laura Ljung VADK / NOSD 5  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Martin Lindström & Frida Gustafsson VADK 6  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Stenström & Felicia Winblad SPIR 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Pettersson & Elin Pettersson MAR 8  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Filip Ivarsson & Linn Bjällstål NBR 9  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Timmy Wallin & Filippa Stenius SPIR 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 9  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Hellstén & Tove Hellstén DKM 12  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Thomas Malmgren & Julia Mankelius TRIFF S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Fredrik Sonesson & Ellen Söder RS S  / 12 -  / 5 Struken
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA S  / 12 -  / 2 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 1  / 6 2  / 6 Preliminär
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 2  / 6 1  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 3  / 6 -  / 2 Anmäld
Granska lag Albin Höglind & Moa Hansson RS 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Simon Bodin & Amanda Westerberg ENA 1  / 17 3  / 8 Anmäld
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 2  / 17 2  / 5 Preliminär
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 3  / 17 1  / 5 Preliminär
Granska lag Max Romé & Sanna Walter DKSS 4  / 17 1  / 3 Preliminär
Granska lag Oliver Gruber & Nathalie Rydh ENA 5  / 17 -  / 1 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 6  / 17 -  / 3 Anmäld
Granska lag Dennis Björklind & Linnéa Landin NOSD 7  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 7  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 9  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 9  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 9  / 17 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 12  / 17 -  / 2 Preliminär
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC 13  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Grentzelius & Lovisa Lundkvist LBRR 13  / 17 -  / 5 Preliminär
Granska lag David Johansson & Linnea Gustafsson DKSS 15  / 17 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-12 E-post info@dans.se