Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-04-05
,
T.o.m.: 2020-12-01
,
Tävling: 2010-04-05 Uddevallabuggen - 2010

Row 1 - 50 av 336
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-04-05,
T.o.m.: 2020-12-01,
Tävling: 2010-04-05 Uddevallabuggen - 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 1  / 8 3  / 5 Anmäld
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 2  / 8 2  / 5 Anmäld
Granska lag Henrik Edlund & Sanna Johansson VKB 3  / 8 1  / 5 Preliminär
Granska lag Christoffer Andersson Andersen & Petronella Svensson BLÅA 4  / 8 -  / 1 Anmäld
Granska lag Erik Kristiansson & Matilda Lindh Klarqvist PORT 5  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hannes Persson & Stina Österberg VSB 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Jeppesen & Evelina Johansson LBH 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Sandberg & Caroline Jonsson SKR 8  / 8 -  / 2 Preliminär
Granska lag Fabian Stomberg & Agnes Karlsson VSB S  / 8 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB 1  / 9 3  / 8 Anmäld
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 2  / 9 2  / 7 Anmäld
Granska lag Niklas Skarin & Josefine Kvistrum MBM 3  / 9 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 4  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Jebens & Erica Jebens CAN 5  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 6  / 9 -  / 5 Preliminär
Granska lag Kristoffer Sigvardsson & Elin Augustsson PORT 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fredrick Grundström & Johanna Edblom LBH 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rickard Fehrm & Isabelle Carlsson HJO 9  / 9 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn D
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 1  / 7 3  / 8 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 2  / 7 2  / 2 Preliminär
Granska lag Rasmus Bengtsson & Rebecca Lindeberg LBH 3  / 7 1  / 5 Preliminär
Granska lag Benjamin Nilsson & Amanda Carlsson HVD 4  / 7 -  / 1 Anmäld
Granska lag Pontus Svensson & Amanda Forsblad VKB 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 7  / 7 -  / 2 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB 1  / 5 2  / 7 Anmäld
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 2  / 5 1  / 5 Preliminär
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 4  / 5 -  / 5 Efteranmäld
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom C
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 1  / 8 3  / 6 Preliminär
Granska lag Richard Lindeberg & Johanna Borslöv LBH 2  / 8 2  / 5 Preliminär
Granska lag Timothy Williams & Thilda Andersson BLÅA 3  / 8 1  / 4 Anmäld
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT 4  / 8 -  / 3 Anmäld
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Åhlund & Jeanette Elbe VBO 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson SOG 7  / 8 -  / 3 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson PORT 8  / 8 -  / 0 Anmäld
Bugg Junior D
Granska lag Nataniel Schneider & Rebecca Lycke MBM 1  / 12 3  / 8 Preliminär
Granska lag Johan Lönnqvist & Anna Johansson DBB 2  / 12 2  / 4 Anmäld
Granska lag Elias Hansson & Lina Morken LBH 3  / 12 1  / 2 Preliminär
Granska lag Jakob Olsson & Erika Josefsson DBB 4  / 12 1  / 4 Anmäld
Granska lag Pontus Olsson & Julia Brorsson DBB 5  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 6  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Svensson & Sandra Svensson SOG 9  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag David Waldner & Amanda Möller PORT 10  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 11  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-01 E-post info@dans.se