Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-04-10
,
T.o.m.: 2020-11-30
,
Tävling: 2010-04-10 Munkbuggen

Row 1 - 50 av 181
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-04-10,
T.o.m.: 2020-11-30,
Tävling: 2010-04-10 Munkbuggen

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Wilhelm Jönne & Wilma Bertilsson LBH 1  / 11 3  / 5 Preliminär
Granska lag Linus Morken & Mathilda Råman LBH 2  / 11 2  / 6 Preliminär
Granska lag Henrik Edlund & Sanna Johansson VKB 3  / 11 1  / 6 Preliminär
Granska lag Pontus Eriksson & Alva Olsson DBB 4  / 11 1  / 6 Anmäld
Granska lag Edvin Carlsson & Julia Johansson PORT 5  / 11 -  / 5 Anmäld
Granska lag Simon Alfredsson & Evelina Takman DTC 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Cronqvist & Emilia Granskog BDF 7  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Jeppesen & Evelina Johansson LBH 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Moa Hylland VKB 9  / 11 -  / 4 Preliminär
Granska lag Erik Kristiansson & Matilda Lindh Klarqvist PORT 10  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joel Berholt & Elin Helmersson MBM 11  / 11 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Sebastian Lignell & Sofie Johnsson VBO 1  / 12 3  / 7 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Josefine Kvistrum MBM 2  / 12 2  / 3 Anmäld
Granska lag Martin Cronqvist & Madeleine Fredriksson BDF 3  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 4  / 12 1  / 4 Preliminär
Granska lag Oscar Davidsson & Elvira Wildheim VBGSK 5  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Mårtensson-Wall & Matilda Martinsdotter VKB 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 7  / 12 -  / 5 Preliminär
Granska lag Viktor Davidsson & Celicia Wildheim VBGSK 8  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Johansson & Emilia Karlsson LBH 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 10  / 12 -  / 1 Anmäld
Granska lag Kristoffer Sigvardsson & Elin Augustsson PORT 11  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Martin Marmbäck & Ida Hultman MBM 12  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO S  / 12 -  / 1 Struken
Granska lag Fredrick Grundström & Johanna Edblom LBH S  / 12 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT 1  / 4 1  / 1 Anmäld
Granska lag Benjamin Nilsson & Amanda Carlsson HVD 2  / 4 -  / 1 Anmäld
Granska lag Pontus Svensson & Amanda Forsblad VKB 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 4  / 4 -  / 2 Anmäld
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF S  / 4 -  / 8 Struken
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC S  / 4 -  / 6 Struken
Granska lag Emil Esslingeqvist & Emilia Ivarsson DTC S  / 4 -  / 0 Struken
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB S  / 4 -  / 2 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 1  / 9 3  / 5 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Natalie Karlsson VKB 2  / 9 2  / 7 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Anja Fagerberg DBB 3  / 9 1  / 1 Anmäld
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB 4  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Olsson & Marielle Häck DBB 6  / 9 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Adrian Wingård & Matilda Wester PORT 7  / 9 -  / 0 Anmäld
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 8  / 9 -  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 9  / 9 -  / 5 Anmäld
Granska lag Mikael Palmquist & Ellinor Söderlund VBO S  / 9 -  / 0 Struken
Granska lag Victor Rundström & Jennifer Engelbrektsson DBB S  / 9 -  / 0 Struken
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH S  / 9 -  / 0 Struken
Granska lag Ludwig Hansson & Alice Jansson MBM / PORT S  / 9 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Daniel Hansson & Alice Jansson VKB / PORT 1  / 8 3  / 3 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 2  / 8 2  / 7 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-11-30 E-post info@dans.se