Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Inkluderad
,
Datum: 2010-05-08
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2010-05-08 Hammaröbuggen 2010

Row 1 - 50 av 138
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Inkluderad,
Datum: 2010-05-08,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2010-05-08 Hammaröbuggen 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Dubbelbugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Benjamin Ivarsson, Evelina Takman & Fanny Dahlén DTC 1  / 5 2  / 7 Preliminär
Granska lag Emil Eriksson, Märta Wässman & Nelly Ärnils ENA 2  / 5 1  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson, Linnéa Unnerstedt & Zara Wallander ENA 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Andersson, Emelie Siljesvärd & Jessica Unnerstedt ENA 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg, Elin Lilja & Sofia Lundberg DTC 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg, Emilia Ivarsson & Linnéa Takman DTC S  / 5 -  / 0 Struken
Dubbelbugg Junior C / Vuxen D
Granska lag Douglas Rönnberg, Anna Engstrand & Isabel Karlsson MAR 1  / 4 1  / 5 Anmäld
Granska lag Fredric Norberg, Lovisa Ferm & Marie Palmér ENA 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fredrik Frenning, Madelene Svanbäck & Mathilda Tanderyd MAR 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Björnesjö, Cissi Strand & Fanny Strand DKM 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn E
Granska lag Hugo Östby & Lovisa Hellberg LAD 1  / 13 3  / 4 Preliminär
Granska lag Filip Lostelius & Ebba Enlund MÄLAR 2  / 13 2  / 5 Anmäld
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 3  / 13 1  / 1 Anmäld
Granska lag Oscar Zäther & Jeanette Heed Dahlman LAD 4  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 5  / 13 -  / 2 Anmäld
Granska lag Carl Mellroth & Sara Würtz DTC 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Nordström & Emma Sundkvist Solin LAD 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Wallenstein & Wilma Lundgren LAD 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Andreasson & Nell Gerkens TRIFF 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Dahlberg & Linn Kjerrgren Edlund MÄLAR 9  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Ågren & Sofia Ärleskog MÄLAR 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Sebastian Sandberg & Cecilia Sjöberg LAD 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Alfredsson & Evelina Takman DTC S  / 13 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Anders Pettersson & Linda Lövberg MAR 1  / 11 3  / 7 Anmäld
Granska lag Linus Ellström & Matilda Wangsten RS 2  / 11 2  / 4 Anmäld
Granska lag Johan Nicander & Minna Aspelin-Hallberg DTC 3  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Anton Jebens & Erica Jebens CAN 4  / 11 1  / 2 Preliminär
Granska lag Viktor Olsson & Alexandra Bergsgård DTC 5  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Eriksson & Zara Wallander ENA 6  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Gustafsson & Laura Ljung VADK / NOSD 7  / 11 -  / 1 Efteranmäld
Granska lag Fredrik Sonesson & Ellen Söder RS 8  / 11 -  / 5 Anmäld
Granska lag Tomas Pettersson & Elin Pettersson MAR 9  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Erika Friberg OLAND 10  / 11 -  / 3 Preliminär
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 11  / 11 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn D
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 1  / 4 1  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 2  / 4 -  / 2 Anmäld
Granska lag Albin Höglind & Moa Hansson RS 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 1  / 5 2  / 5 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 2  / 5 1  / 1 Preliminär
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 4  / 5 -  / 5 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 5  / 5 -  / 5 Anmäld
Bugg Ungdom C / Junior D
Granska lag Isak Pettersson & Emilia Johansson MÄLAR 1  / 4 1  / 6 Anmäld
Granska lag Anton Svensson & Sandra Svensson SOG 2  / 4 -  / 5 Preliminär
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 4  / 4 -  / 4 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC S  / 4 -  / 0 Struken
Bugg Junior C
Granska lag Christopher Eriksson Williams & Anna Holknekt MORA 1  / 7 3  / 5 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se