Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-09-11
,
T.o.m.: 2021-02-24
,
Tävling: 2010-09-11 Brunnasnurren 2010

Row 1 - 50 av 163
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-09-11,
T.o.m.: 2021-02-24,
Tävling: 2010-09-11 Brunnasnurren 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E / Ungdom E
Granska lag Simon Wallenstein & Matilda Haglund LAD 1  / 10 3  / 3 Preliminär
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 2  / 10 2  / 4 Anmäld
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 3  / 10 1  / 3 Anmäld
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 4  / 10 -  / 1 Anmäld
Granska lag Filip Lostelius & Ebba Enlund MÄLAR 5  / 10 -  / 5 Anmäld
Granska lag Hugo Östby & Lovisa Hellberg LAD 6  / 10 -  / 4 Preliminär
Granska lag Jesper Bodin & Alice Eriksson ENA 7  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Zäther & Felicia Eriksson LAD 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Ågren & Sofia Ärleskog MÄLAR 9  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Sebastian Sandberg & Jeanette Heed Dahlman LAD 9  / 10 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 1  / 3 1  / 2 Anmäld
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 1  / 5 2  / 2 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 2  / 5 1  / 1 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 3  / 5 -  / 5 Anmäld
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 4  / 5 -  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anders Pettersson & Linda Lövberg MAR S  / 5 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 1  / 4 1  / 5 Anmäld
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 2  / 4 -  / 3 Anmäld
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Bodin & Amanda Westerberg ENA 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Bugg Junior D
Granska lag Robert Pettersson & Frida Pettersson UBSS 1  / 5 2  / 5 Anmäld
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA 2  / 5 1  / 1 Anmäld
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 3  / 5 -  / 4 Anmäld
Granska lag David Wahlström & Frida Håkansson HED 4  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Wiberg & Michaela Forslund Stors MORA 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mikael Hedin & Louise Ljungström DDK S  / 5 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom B
Granska lag Alex Anderson & Felicia Ödegård MÄLAR / DKM 1  / 5 2  / 2 Anmäld
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 2  / 5 1  / 16 Anmäld
Granska lag Isak Pettersson & Emilia Johansson MÄLAR 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lucas Pettersson & Julia Joelsson Boänges LSDK 4  / 5 -  / 15 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mac Falk & Louise Eklund DKM S  / 5 -  / 0 Struken
Bugg Junior C
Granska lag Linus Andersson & Lena Magnusson LAD 1  / 8 3  / 3 Preliminär
Granska lag Marcus Bergqvist & Minna Nikkanen GRRC / DKM 2  / 8 2  / 4 Anmäld
Granska lag Fredrik Frenning & Madelene Svanbäck MAR 3  / 8 1  / 3 Anmäld
Granska lag Alfons Råberg & Sofia Thörnqvist VÄRD 4  / 8 -  / 3 Anmäld
Granska lag Christopher Eriksson Williams & Anna Holknekt MORA 5  / 8 -  / 5 Anmäld
Granska lag Robbie Andersson & Mathilda Larsson MÄLAR 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Ekholm & Rebecca Westerberg ENA 7  / 8 -  / 3 Anmäld
Granska lag Sebastian Liljedal & Hanna Romelin MORA 8  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Fredric Norberg & Lovisa Ferm ENA S  / 8 -  / 0 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Kjell Pettersson & Eila Reimert BDK 1  / 15 3  / 6 Anmäld
Granska lag Morgan Lönnevik & Marielouise Strömstedt NBR / NOSD 2  / 15 2  / 2 Efteranmäld
Granska lag Jonas Ramberg & Anu Ramberg MÄLAR 3  / 15 1  / 6 Anmäld
Granska lag Stefan Jansson & Marina Svensson HED 4  / 15 1  / 3 Preliminär
Granska lag Dan Fröberg & Anette Stendahl DKM 5  / 15 -  / 1 Anmäld
Granska lag Mikael Åstrand & Maria Åstrand BDK 6  / 15 -  / 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-24 E-post info@dans.se