Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2018-03-10
,
T.o.m.: 2020-12-02
,
Tävling: 2018-03-10 Pepparrotsbuggen - ENA

Row 1 - 50 av 175
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2018-03-10,
T.o.m.: 2020-12-02,
Tävling: 2018-03-10 Pepparrotsbuggen - ENA

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Ungdom C / Junior C
Granska lag Simon Jansson & Lisa Bertilsson HVD 1  / 6 2  / 5 Anmäld
Granska lag August Selgeryd & Hanna Ardbäck ENA 2  / 6 1  / 5 Anmäld
Granska lag Hampus Ardbäck & Elin Palm ENA 3  / 6 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Oliwer Hultén & Wilma Gustavsson HVD 4  / 6 -  / 4 Anmäld
Granska lag Ludwig Wilhelmsson & Aline Henriksson Cole RS 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hannes Ardbäck & Embla Sparrfelt ENA 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Bugg 35+ C
Granska lag Erik Engel & Harriet Engel GRRC 1  / 12 3  / 6 Anmäld
Granska lag Magnus Klingvall & Sofia Wessman ENA 2  / 12 2  / 2 Anmäld
Granska lag Magnus Hellström & Sari Skoglund BSDK / NSW 3  / 12 1  / 6 Efteranmäld
Granska lag Thomas Andersson & Elisabet Wessling UBSS 4  / 12 1  / 1 Anmäld
Granska lag Mikael Åberg & Annjeanette Sandström UDI 5  / 12 -  / 4 Anmäld
Granska lag Johan Hammarstedt & Lotta Krohn ENA 6  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Magnus Sjökvist & Therese Sjökvist ALT 7  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ulf Syvertsen & Linda Chadell NSW 8  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mikael Karlsson & Diana Nordquist UBSS 9  / 12 -  / 3 Anmäld
Granska lag Mats Wåhlander & Ann-Charlotte Kurtti UBSS 10  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Petter Karlsson & Ann-Christina Petersson GRRC 11  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Björn Kjerrgren & Diana Alfsson MÄLAR 11  / 12 -  / 0 Anmäld
Bugg Vuxen C / Junior B
Granska lag Fredric Vestin & Mimmie Edlund UDI 1  / 19 3  / 5 Anmäld
Granska lag Marcus Bergqvist & Antonia Norström GRRC / EBBA 2  / 19 2  / 2 Efteranmäld
Granska lag Emil Dessle & Elin Gåveby UBSS 3  / 19 1  / 6 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Elin Lilja DTC 4  / 19 1  / 6 Anmäld
Granska lag Filip Lindqvist & Sofie Svensson EBBA / NSW 5  / 19 -  / 1 Anmäld
Granska lag Joakim Larsén & Katarina Engström BSDK / NSW 6  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mats Andersson & Linnea Englund NSW 7  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag David Wahlström & Eleonor Lundby DKB 7  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kristoffer Karlsson & Ronja Svedblom ALT / GRRC 9  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Elias Corlin & Emma Corlin MAR 10  / 19 -  / 2 Efteranmäld
Granska lag Pontus Johansson & Ida Nilsson SOG 10  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Erngren & Malin Erngren MÄLAR 12  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Norberg & Annacarin Sjöholm DDK 13  / 19 -  / 1 Anmäld
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 13  / 19 -  / 5 Efteranmäld
Granska lag Tobias Andersson & Sofia Österberg EBBA 15  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC 15  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joakim Nyman & Therése Westerlund UBSS 15  / 19 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Jonathan Vilhelmsson & Hanna Nilsson NSW 15  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Rasmus Jakobsson & Rebecka Nyström ENA 15  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Svenberg & Elin Palm ENA S  / 19 -  / 3 Struken
Granska lag Tobias Blom Hilbig & Josefin von Zeipel NSW S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Robert Björnesjö & Minna Nikkanen EBBA S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Adam Bolin & Manda Tolliner UBSS / DKDM S  / 19 -  / 1 Struken
Granska lag Joakim Nyman & Johanna Kjellgren UBSS S  / 19 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom B
Granska lag Arvid Jönsson & Elin Löfgren HVD 1  / 4 1  / 43 Anmäld
Granska lag Valdemar Selgeryd & Cornelia Johansson ENA 2  / 4 -  / 2 Anmäld
Granska lag Wilmer Bergqvist & Annie Lundqvist ENA 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Isac Palm & Amanda Berglind ENA 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Nord & Maja Forsberg HVD S  / 4 -  / 0 Struken
Bugg 35+ B
Granska lag Stefan Eriksson & Annika Westin UBSS / NSW 1  / 20 3  / 3 Anmäld
Granska lag Robert Wilhelmsson & Camilla Wilhelmsson RS 2  / 20 2  / 7 Anmäld
Granska lag Torbjörn Lundmark & Maria Lundmark GRRC 3  / 20 1  / 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-02 E-post info@dans.se