Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2018-10-13
,
T.o.m.: 2021-04-20
,
Tävling: 2018-10-13 Alemana Cup GP

Row 1 - 50 av 216
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2018-10-13,
T.o.m.: 2021-04-20,
Tävling: 2018-10-13 Alemana Cup GP

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Vals Barn
Granska lag Axel Tulldahl & Selma Bild STDK 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes 4  / 5 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool MÄLAR 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK S  / 5 -  / 0 Struken
Vals Junior
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 1  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Astrid Leffler & Lisa Forslund BIRKA 2  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK 3  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Lova Andersson & Sanna Hansson STDK 4  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Linder & Mansi Rindeström BIRKA 5  / 7 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 6  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Wedar & Felicia Forsman BIRKA 7  / 7 ?  / 0 Anmäld
Vals Youth / Senior / Adult
Granska lag Alva Teodorovic & Elin Björkström BIRKA 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm Q&Q 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg Q&Q 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin MÄLAR 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Slow Fox Youth / Adult / Senior
Granska lag Alva Teodorovic & Elin Björkström BIRKA 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm Q&Q 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin MÄLAR 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg Q&Q 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Slow Fox Barn
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ 1  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool MÄLAR 2  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Slow Fox Junior
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Linder & Mansi Rindeström BIRKA 3  / 5 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Astrid Leffler & Lisa Forslund BIRKA 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Wedar & Felicia Forsman BIRKA 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Quickstep Barn
Granska lag Axel Tulldahl & Selma Bild STDK 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes 2  / 5 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool MÄLAR 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK S  / 5 -  / 0 Struken
Quickstep Junior
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 1  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Astrid Leffler & Lisa Forslund BIRKA 2  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK 3  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Lova Andersson & Sanna Hansson STDK 4  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Linder & Mansi Rindeström BIRKA 5  / 6 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Erik Wedar & Felicia Forsman BIRKA 6  / 6 ?  / 0 Anmäld
Quickstep Youth / Adult / Senior
Granska lag Alva Teodorovic & Elin Björkström BIRKA 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin MÄLAR 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm Q&Q 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg Q&Q 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Standard C-klass Barn / Junior
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare TYRESÖ 1  / 12 3  / 5 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 2  / 12 2  / 7 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-04-20 E-post info@dans.se