Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2018-10-20
,
T.o.m.: 2021-04-20
,
Tävling: 2018-10-20 Helsingborg Trophy

Row 1 - 50 av 157
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2018-10-20,
T.o.m.: 2021-04-20,
Tävling: 2018-10-20 Helsingborg Trophy

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Vals Barn / Junior
Granska lag Astrid Leffler & Lisa Forslund BIRKA 1  / 2 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Charlie Lidberg & Emilia Nilsson IMPE 2  / 2 ?  / 0 Anmäld
Cha-Cha Barn
Granska lag Charlie Lidberg & Emilia Nilsson IMPE 1  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Tagaeus & Lea Issa GED 2  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Loa Märs & Svea Hallgren GED 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Latin C-klass Junior / Barn
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC 1  / 10 3  / 8 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 2  / 10 2  / 3 Anmäld
Granska lag Leo Liljegren & Tina Ma MölDK 3  / 10 1  / 2 Anmäld
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE 4  / 10 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Martina Tarakanova & Olivia Quinn MAGIC 5  / 10 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK 6  / 10 ?  / 2 Anmäld
Granska lag Jonas Sahlin & Claudia Honkanen TYRESÖ 7  / 10 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA 8  / 10 ?  / 0 Anmäld
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK 9  / 10 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Isobel Landqvist & Stina Lindström MölDK 9  / 10 ?  / 0 Anmäld
Latin A-klass Junior
Granska lag Arturs Kotovs & Anastasija Lecebrina LETTLAND 1  / 5 ?  / 0 Preliminär
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED 2  / 5 ?  / 0 Preliminär
Granska lag Bagration Barovskyi & Johanna Lindholm TYRESÖ 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Jonatan Larsen & Edit Moberg MAGIC 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Lindström & Bianca Lubrano MAGIC 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Mamrák & Stella Rinvall MAGIC S  / 5 -  / 0 Struken
Latin Par A-klass Youth
Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu TYRESÖ 1  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Max Larsen & Linnéa Dahlén MAGIC 2  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Hernández Isaksson & Linn Stenmark SSDK 3  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Max Elliot Rittberger & Christine Axelsson Örberg GED 4  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Stephan Munther & Filippa Strand SSDK 5  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Axel Söderberg & Ida Ahlström MAGIC 6  / 6 ?  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Adult
Granska lag Jacob Persson & Linn Hegdal IMPE 1  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Igor Krepkiy & Victoria Ek GED 3  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag James Johansson & Leila Frövik GED 4  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Widén & Kyriaki Vamvaka ADK 5  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Per Almberg & Emese Bengtsberg ADK 6  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag John Nordberg & Anita Teeling ADK 7  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Sam Fakhraie Ardekani & Fanny Sandegren BIRKA 8  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Peter Azad & Maria Thunberg GED 9  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Olexii Cherkashchenko & Nataliia Gres MAGIC 10  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED 11  / 12 ?  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Lind & Venla Pirhonen Q&Q 12  / 12 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED 13  / 12 ?  / 0 Anmäld
Jive Barn
Granska lag Charlie Lidberg & Emilia Nilsson IMPE 1  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Tagaeus & Lea Issa GED 2  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Loa Märs & Svea Hallgren GED 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Latin C-klass Adult / Youth / Senior
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA 1  / 6 2  / 5 Anmäld
Granska lag Robin Carlberg & Annefrid Osmansky Q&Q 2  / 6 1  / 3 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 3  / 6 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 4  / 6 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm Q&Q 5  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Erland Salekärr & Elisabeth Salekärr MölDK S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Rasmus Blom & Emma Sylwan ADK S  / 6 -  / 0 Struken
Jive Junior / Youth
Granska lag Angelica Olofsson & Emilia Usselmann GED 1  / 4 ?  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-04-20 E-post info@dans.se