Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2018-10-13
,
T.o.m.: 2020-08-07
,
Tävling: 2018-10-13 Pepparotsbuggen

Row 1 - 50 av 106
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2018-10-13,
T.o.m.: 2020-08-07,
Tävling: 2018-10-13 Pepparotsbuggen

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Boogie Woogie 35+ B
Granska lag Jimmy Englund & Anna Morgansdotter UDI 1  / 7 3  / 5 Anmäld
Granska lag Thomas Nilefalk & Carina Nilefalk LDT 2  / 7 2  / 15 Anmäld
Granska lag Claes Bergström & Ann-Catrin Bergström BDF 3  / 7 1  / 20 Anmäld
Granska lag Bobo Ostojic & Helena Millqvist NSW 4  / 7 -  / 17 Anmäld
Granska lag Lars Brunnström & Helén Brunnström ALT 5  / 7 -  / 4 Anmäld
Granska lag Magnus Söderberg & Susanne Söderberg MÄLAR 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mats Björkén & Lena Björkén LDT 7  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Wijk & Ann-Catrin Johansson EBBA S  / 7 -  / 25 Struken
Boogie Woogie Vuxen A
Granska lag Henric Stillman & Joanna Stillman MÄLAR 1  / 2 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Benjamin Österlund & Angelica Källström UBSS 2  / 2 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom B
Granska lag Arvid Jönsson & Elin Löfgren HVD 1  / 6 2  / 54 Efteranmäld
Granska lag Valdemar Selgeryd & Cornelia Johansson ENA 2  / 6 1  / 4 Anmäld
Granska lag Wilmer Bergqvist & Annie Lundqvist ENA 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hannes Ardbäck & Embla Sparrfelt ENA 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Nord & Maja Forsberg HVD 5  / 6 -  / 3 Anmäld
Granska lag Isac Palm & Amanda Berglind ENA 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Bugg Junior B / 35+ B
Granska lag Alfred Bergqvist & Emma Corlin ENA / MAR 1  / 16 3  / 4 Anmäld
Granska lag Krister Eriksson & Erica Kristiansen ALT 2  / 16 2  / 5 Anmäld
Granska lag Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC 3  / 16 1  / 4 Anmäld
Granska lag Magnus Carlsson & Åsa Linnersjö RR / DKM 4  / 16 1  / 3 Anmäld
Granska lag Torbjörn Lundmark & Maria Lundmark GRRC 5  / 16 -  / 2 Anmäld
Granska lag Markus Johansson & Satu Söderström MÄLAR 6  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mikael Tornberg & Malin Stegeby ALT 7  / 16 -  / 4 Anmäld
Granska lag Jim Svantesson & Ulrika Olzon RS 8  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Magnus Hellström & Sari Skoglund BSDK / NSW 8  / 16 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Pär Attermo & Pia Attermo NSW 10  / 16 -  / 2 Anmäld
Granska lag Lennie Trogen & Erica Trogen MORA 11  / 16 -  / 2 Anmäld
Granska lag Cenny Walther & Carina Cordula BL / EBBA 11  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Taisto Kainulainen & Tuula Haikola NSW 13  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lars Löfquist & Annika Löfquist GRRC 13  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Örjan Björkman & Ann Hagberg ENA 13  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Olle Eriksson & Susann Näsström EBBA / NSW 13  / 16 -  / 1 Anmäld
Granska lag Andreas Bergström & Anne Jansén NBR S  / 16 -  / 5 Struken
Bugg Junior A / Vuxen B
Granska lag Eric Chadell & Lykke Chadell MÄLAR / NSW 1  / 20 3  / 19 Anmäld
Granska lag Emil Dessle & Elin Gåveby UBSS 2  / 20 2  / 5 Anmäld
Granska lag Pontus Nordin & Anna Morgansdotter UDI 3  / 20 1  / 5 Anmäld
Granska lag André Sandström & Fanny Elfving UDI / RING 4  / 20 1  / 3 Anmäld
Granska lag Precious Kamboma & Felicia Ljung NODF 5  / 20 1  / 2 Anmäld
Granska lag Mikael Eriksson & Annelie Rosén LBRR / BDK 6  / 20 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag William Nälsén & Amanda Unnerstedt ENA 6  / 20 -  / 1 Anmäld
Granska lag Alexander Sundin & Felicia Lind ALT / GRRC 8  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Jonasson & Frida Kopparmalms NIMB 9  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Sofia Lundberg HJO / RS 9  / 20 -  / 4 Efteranmäld
Granska lag Eric Lindberg & Victoria Smårs UBSS 9  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kim Malmberg & Linda Melin HED / RING 9  / 20 -  / 5 Anmäld
Granska lag Johannes Grafström & Sanna Klaman NSW 13  / 20 -  / 1 Anmäld
Granska lag Fredrik Frenning & Sandra Larsson MAR 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Peter Mårtensson & Ida Åslund ENA 15  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Svensson & Elin Persson NSW 16  / 20 -  / 2 Efteranmäld
Granska lag Tor Rikard Lie & Ragnhild Benum Reiten Dans Trondheim 16  / 20 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-08-07 E-post info@dans.se