Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-09-25
,
T.o.m.: 2021-02-24
,
Tävling: 2010-09-25 Ludvikasnurren 2010

Row 1 - 50 av 212
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-09-25,
T.o.m.: 2021-02-24,
Tävling: 2010-09-25 Ludvikasnurren 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Hugo Östby & Lovisa Hellberg LAD 1  / 13 3  / 7 Anmäld
Granska lag Emil Esslingeqvist & Evelina Takman DTC 2  / 13 2  / 7 Anmäld
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 3  / 13 1  / 4 Anmäld
Granska lag Simon Wallenstein & Wilma Lundgren LAD 4  / 13 1  / 1 Anmäld
Granska lag Filip Lostelius & Ebba Enlund MÄLAR 5  / 13 -  / 5 Anmäld
Granska lag Simon Frylén & Vilma Ax ENA 6  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 7  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Sebastian Sandberg & Cecilia Sjöberg LAD 8  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Linus Nordström & Emma Sundkvist Solin LAD 8  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Zäther & Felicia Eriksson LAD 10  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Andersson & Madeleine Sjöberg ENA 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Brunnström & Emma Öhlund ALT 11  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Bodin & Alice Eriksson ENA 13  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fabian Pettersson & Klara Edin ENA S  / 13 -  / 3 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Robin Röjmarker & Erika Friberg OLAND 1  / 7 3  / 4 Anmäld
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 2  / 7 2  / 2 Anmäld
Granska lag Tomas Pettersson & Elin Pettersson MAR 3  / 7 1  / 1 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 4  / 7 -  / 4 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Zara Wallander ENA 5  / 7 -  / 1 Anmäld
Granska lag Viktor Olsson & Alexandra Bergsgård DTC 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 7  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND S  / 7 -  / 5 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 1  / 4 1  / 3 Anmäld
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 2  / 4 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 3  / 4 -  / 3 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Linnéa Unnerstedt ENA 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Gruber & Linnéa Unnerstedt ENA S  / 4 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Robin Andersson & Josefine Ihrsén ENA 1  / 8 3  / 3 Anmäld
Granska lag Anders Pettersson & Linda Lövberg MAR 2  / 8 2  / 2 Anmäld
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 3  / 8 1  / 2 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 4  / 8 -  / 5 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 5  / 8 -  / 1 Anmäld
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 7  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 8  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA S  / 8 -  / 1 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 1  / 4 1  / 6 Anmäld
Granska lag Simon Bodin & Amanda Westerberg ENA 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 4  / 4 -  / 4 Anmäld
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH S  / 4 -  / 0 Struken
Bugg Junior D
Granska lag Mikael Hult & Hanna Söderkvist ÖBRK 1  / 6 2  / 3 Anmäld
Granska lag Robert Pettersson & Frida Pettersson UBSS 2  / 6 1  / 6 Anmäld
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 3  / 6 -  / 4 Anmäld
Granska lag Viktor Johansson & Marie Palmér ENA 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Marcus Wiberg & Michaela Forslund Stors MORA 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag David Wahlström & Frida Håkansson HED 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pelle Bergheden & Jessica Unnerstedt ENA S  / 6 -  / 1 Struken
Granska lag Rickard Eriksson & Julia Söderberg LAD S  / 6 -  / 0 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Anders Isberg & Eila Reimert BDK 1  / 13 3  / 3 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-24 E-post info@dans.se