Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-10-09
,
T.o.m.: 2021-02-25
,
Tävling: 2010-10-09 Oppundabuggen 2010

Row 1 - 50 av 146
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-10-09,
T.o.m.: 2021-02-25,
Tävling: 2010-10-09 Oppundabuggen 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Boogie Woogie Ungdom Internationell
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 1  / 5 2  / 5 Anmäld
Granska lag Anders Pettersson & Madelene Svanbäck MAR 2  / 5 1  / 3 Anmäld
Granska lag Alex Anderson & Felicia Ödegård MÄLAR / DKM 3  / 5 -  / 1 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Evelina Takman DTC 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Pettersson & Linda Lövberg MAR 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Boogie Woogie Junior Nationell
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 1  / 3 1  / 4 Anmäld
Granska lag Hampus Jakobsson & Emelie Hammarberg ENA 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fredrik Frenning & Mathilda Tanderyd MAR 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Boogie Woogie Vuxen Nationell
Granska lag Martin Månsson & Frida Alm NBR / LBRR 1  / 4 1  / 3 Anmäld
Granska lag Christer Citron & Marie Citron JDC 2  / 4 -  / 1 Anmäld
Granska lag Robin Erngren & Johanna Widenby MAR 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Björnesjö & Ronja Svedblom DKM 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Claes Bergström & Ann-Catrin Bergström CAN S  / 4 -  / 3 Struken
Granska lag Fredrik Hedenström & Isabelle Gimling DKM S  / 4 -  / 0 Struken
Dubbelbugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Emil Eriksson, Märta Wässman & Nelly Ärnils ENA 1  / 4 1  / 4 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson, Linnéa Unnerstedt & Zara Wallander ENA 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Andersson, Emelie Siljesvärd & Jessica Unnerstedt ENA 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg, Elin Lilja & Sofia Lundberg DTC 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Dubbelbugg Ungdom C
Granska lag Simon Bodin, Emelie Hammarberg & Nathalie Rydh ENA 1  / 3 1  / 3 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin, Evelina Widberg & Josefine Ihrsén ENA 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson, Evelina Takman & Fanny Dahlén DTC 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Dubbelbugg Ungdom B / Vuxen D
Granska lag Joel Lundberg, Emilia Ivarsson & Linnéa Takman DTC 1  / 2 -  / 1 Anmäld
Granska lag Robert Björnesjö, Cissi Strand & Fanny Strand DKM 2  / 2 -  / 0 Anmäld
Granska lag Roger Valrygg, Linda Johansson & Veronica Valrygg NBR S  / 2 -  / 0 Struken
Bugg Barn E
Granska lag Adam Axelsson & Alice Haag Rydell DKM 1  / 8 3  / 3 Efteranmäld
Granska lag Filip Lindberg & Elin Brolin MÄLAR 2  / 8 2  / 3 Anmäld
Granska lag Filip Lostelius & Ebba Enlund MÄLAR 3  / 8 1  / 6 Anmäld
Granska lag Philip Johansson & Madelene Danielsson MÄLAR 4  / 8 -  / 4 Anmäld
Granska lag Tobias Claesson & Martina Svanbäck MAR 5  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Ågren & Sofia Ärleskog MÄLAR 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Bodin & Alice Eriksson ENA 7  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt NOSD 7  / 8 -  / 0 Efteranmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Tobias Andersson & Minette Hammarberg ENA 1  / 9 3  / 5 Anmäld
Granska lag Olle Gustafsson & Laura Ljung VADK / NOSD 2  / 9 2  / 6 Anmäld
Granska lag Axel Jonsson & Ellen Dalemo DKM 3  / 9 1  / 2 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Andrea Bergstrand ENA 4  / 9 -  / 4 Anmäld
Granska lag Eric Almefalk & Frida Gustafsson LBRR / VADK 5  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tomas Pettersson & Elin Pettersson MAR 6  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Zara Wallander ENA 7  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Stefan Pettersson & Nora Malmquist MAR 7  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Filip Ivarsson & Linn Bjällstål NBR 9  / 9 -  / 0 Anmäld
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 1  / 9 3  / 5 Anmäld
Granska lag Anders Pettersson & Linda Lövberg MAR 2  / 9 2  / 4 Anmäld
Granska lag Emil Esslingeqvist & Evelina Takman DTC 3  / 9 1  / 1 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 4  / 9 -  / 2 Anmäld
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 5  / 9 -  / 3 Anmäld
Granska lag Dennis Björklind & Linnéa Landin NOSD 6  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 7  / 9 -  / 1 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Josefine Ihrsén ENA 8  / 9 -  / 3 Anmäld
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 8  / 9 -  / 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-25 E-post info@dans.se